Earaniny prosby o pomoc.
Posted: 21:55 19. Oct 2009
Earania z Ivory odběhla poněkud ve spěchu a postavila si stan na jezerním ostrůvku jihovýchodně od Ivory. Ten večer už byla opravdu zoufalá a rozhodla se, že požádá o pomoc toho, komu nejvíce věří.
"Má milovaná Juano, zhřešila jsem. Jako tvá věrná kněžka se mám starat ,aby netrpěl nikdo kdo si to nezaslouží. A já způsobila, že se jedna osoba kvůli mě asi hodně trápí. Nevím proč se to stalo, nechtěla jsem nic takového udělat. Nechci aby se trápila. Byli jsme přátelé, ale ted mi vyhrožuje, že mi něco udělá když ji nenechám. Nechce se mnou mluvit, nepoví mi proč se na mne zlobí. Prosím Juano. Poraď mi co mám dělat. Jsem naprosto bezradná a sama se trápím, když se kvůli mě trápí jiní. Žádám tě o pomoc. Sama to nedokáži. Prosím, pomoz mi."
Chvíli ještě čeká zda nespatří nějaké znamení nebo dokonce bílou holubici, ale asi po hodině čekání se odobere do stanu a uloží se ke spánku.
"Má milovaná Juano, zhřešila jsem. Jako tvá věrná kněžka se mám starat ,aby netrpěl nikdo kdo si to nezaslouží. A já způsobila, že se jedna osoba kvůli mě asi hodně trápí. Nevím proč se to stalo, nechtěla jsem nic takového udělat. Nechci aby se trápila. Byli jsme přátelé, ale ted mi vyhrožuje, že mi něco udělá když ji nenechám. Nechce se mnou mluvit, nepoví mi proč se na mne zlobí. Prosím Juano. Poraď mi co mám dělat. Jsem naprosto bezradná a sama se trápím, když se kvůli mě trápí jiní. Žádám tě o pomoc. Sama to nedokáži. Prosím, pomoz mi."
Chvíli ještě čeká zda nespatří nějaké znamení nebo dokonce bílou holubici, ale asi po hodině čekání se odobere do stanu a uloží se ke spánku.