Page 1 of 1

Hostinec U modrého racka

Posted: 12:10 24. Oct 2009
by Sielencer
Kvůli stále probíhající rekonstrukci si hosté nemohou odpočinout.

Zkoušel jsem dva pokoje a v obou to hlasi, že v blízkosti není žádný ohěn u kterého bych mohl odpočívat

Re: Hostinec U modrého racka

Posted: 13:17 24. Oct 2009
by kucik
Opraveno.