Hostinec U modrého racka
Posted: 12:10 24. Oct 2009
Kvůli stále probíhající rekonstrukci si hosté nemohou odpočinout.
Zkoušel jsem dva pokoje a v obou to hlasi, že v blízkosti není žádný ohěn u kterého bych mohl odpočívat
Zkoušel jsem dva pokoje a v obou to hlasi, že v blízkosti není žádný ohěn u kterého bych mohl odpočívat