Spaní v hostincích
Posted: 18:56 25. Oct 2009
Toš kupil jsem si pokoj U modrého racka. Pak šel na pivo do Škopku, a čistě nahodou zmáčkl "R".
Ostuda neostuda prostě jsem se tam vyvalil na zem a začal chrápat. Pak jsem šel i do pokoje bez zaplacení a taky to šlo přesto že jsem měl unavu jen 1%.
Nevím zdali je to nastavením lokace, ale klíček od pokoje od Racka mi zůstal v inventáři.
Ostuda neostuda prostě jsem se tam vyvalil na zem a začal chrápat. Pak jsem šel i do pokoje bez zaplacení a taky to šlo přesto že jsem měl unavu jen 1%.
Nevím zdali je to nastavením lokace, ale klíček od pokoje od Racka mi zůstal v inventáři.