Page 1 of 1

Spaní v hostincích

Posted: 18:56 25. Oct 2009
by Sielencer
Toš kupil jsem si pokoj U modrého racka. Pak šel na pivo do Škopku, a čistě nahodou zmáčkl "R".
Ostuda neostuda prostě jsem se tam vyvalil na zem a začal chrápat. Pak jsem šel i do pokoje bez zaplacení a taky to šlo přesto že jsem měl unavu jen 1%.

Nevím zdali je to nastavením lokace, ale klíček od pokoje od Racka mi zůstal v inventáři.

Re: Spaní v hostincích

Posted: 19:05 25. Oct 2009
by kucik
Jo, ono tim, ze se predelavaly vsechny ty pokoje, tak jsem musel to spani zmenit. Casem to nejak poresim, ale neprislo mi to jako tak velka chyba, ze si nekdo nekoupi klic a pujde se vyspat. Tech dvacet zlatych zas neni takova palka, aby to nekdo zneuzival.