Page 1 of 1

Krkovička schazuje servírku

Posted: 20:10 25. Oct 2009
by Modrovousice
Občas když si promluvím s Krkovičkou tak mi spadne hra. Zákazník má tak pocit že jsem se odhlásila a jemu objednávka nepřijde a už jednou toho bylo nedorozumění. Čím to může být?

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 20:24 25. Oct 2009
by kucik
Pri otevirani inventare obchodu?

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 20:37 25. Oct 2009
by Modrovousice
Ne, stačí jen na něj kliknout na mluvení.

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 11:23 26. Oct 2009
by -RoF-
Mě se taky někdy stane, že když tam postava běží k tomu hostinskému, tak v běhu kliknu na něj, aby s ním rovnou pokecala a buch....padne mi hra to. Stane se to asi v 90% případů. :wink:

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 13:38 26. Oct 2009
by Modrovousice
Včera jsem musela dát servírku na chvíli mimo provoz, téměř 100 procent padavost.

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 14:06 26. Oct 2009
by kucik
A to dělá jenom tenhle rozhovor?

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 14:07 26. Oct 2009
by monstera
-RoF- wrote:Mě se taky někdy stane, že když tam postava běží k tomu hostinskému, tak v běhu kliknu na něj, aby s ním rovnou pokecala a buch....padne mi hra to. Stane se to asi v 90% případů. :wink:
znám něco podobného, počkat, až dojde na místo a zastaví se, a teprve potom zkusit mluvit

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 14:13 26. Oct 2009
by Modrovousice
Toto se mi stává jen u Krkovičky v Ivory.

Re: Krkovička schazuje servírku

Posted: 15:50 26. Oct 2009
by monstera
Modrovousice wrote:Toto se mi stává jen u Krkovičky v Ivory.
mě taky jen tam...