Page 1 of 3

Zmizení koně

Posted: 11:33 29. Oct 2009
by XŠevyX
Mám problém. Nechal sem koně před questem v pevnosti louč. Na druhý den po restu sem se připojil a šel do louče pro koně a ten tam nebyl. Nevím jestli nějaká chyba ale jestli by to šlo nějak spravit. :(

Justin Wetter:Vojín vl.roty. acc: Sevy123

Re: Zmizení koně

Posted: 12:21 29. Oct 2009
by kucik
Podle databáze jsi ho naposledy nechal v hrobce. Nevim, nevim, jestli to tam sám přežije.

Re: Zmizení koně

Posted: 13:55 29. Oct 2009
by XŠevyX
kucik wrote:Podle databáze jsi ho naposledy nechal v hrobce. Nevim, nevim, jestli to tam sám přežije.
Já dal v pevnosti louč nechat koně na místě. Buť sem se překlik nebo chyba takže si mám do té hrobky pro něho zajít?

Re: Zmizení koně

Posted: 14:47 29. Oct 2009
by monstera
mám dojem, že zase blbne ukládání pozice před odlogem, stalo se mi několikrát, že jsem se nalogoval v lokaci, ve které jsem byl dřív, než v té, kde jsem hru opustil, a to i přes používání /pc soul, naštěstí to byly lokace neškodné...

Konkrétně dnes po resu 14,10 :
odlogování dopoledne bylo před bránou Karatského hřbitova
nalogování po resu - objevila se na náměstí za opravovanou věží...

Re: Zmizení koně

Posted: 14:58 29. Oct 2009
by jachyra
Nie len to, ale blbne aj objavovanie sa koňa, veľa krát mi urobí, že sa objaví úplne niekde inde, kde som ani nezosadala ani nič, len tade prebehla. Raz mi ho skoro wyrm zjedol.

Re: Zmizení koně

Posted: 16:23 29. Oct 2009
by kucik
Máte pravdu, asi jsem tam našel chybu.

Re: Zmizení koně

Posted: 17:14 29. Oct 2009
by Bahnak
A prave proto jsem byl v diskusi minuly tyden takovy zastance toho, aby se do toho jak fungují kone nerypalo...

Re: Zmizení koně

Posted: 17:30 29. Oct 2009
by jachyra
Tiež som bola za, aby to bolo ako doteraz + po prechode loďou sa objavili tam, kde postava

Inak odporúčanie: pokiaľ 1 rest sa koňa nedotknete, po ďalšom sa objaví u vás ;) aspoň taká malá pomoc

Re: Zmizení koně

Posted: 17:45 29. Oct 2009
by kucik
Ale řekli jste to ve chvíli, kdy už jsem to měl přepsaný :mrgreen:
Navíc pořád si myslim, že je lepší opravit jednu nově vzniklou chybu, než si pěstovat jinou starou a řádně uleželou.

Re: Zmizení koně

Posted: 15:54 30. Oct 2009
by Karogan
Máte chodit pěšky *směje se*

Re: Zmizení koně

Posted: 16:05 30. Oct 2009
by Amrodel
Dnes jsem zjistila, že mi také zmizel kůň. Začátkem týdne jsem ho zaparkovala před dílnama v Karathě a dnes, když jsem potřebovala na něm opět odjet, tak už tam nebyl. Prošla jsem několik okolních lokací, kam jsem naposledy mohla jít, ale nenašla jsem ho.

Mohl by mi, prosím, někdo pomoct s jeho nalezením?

acc: Amrodel
postava: Amrodel Gin

Re: Zmizení koně

Posted: 16:18 30. Oct 2009
by kucik
Pokusim se to do večera vyřešit.

Re: Zmizení koně

Posted: 16:37 30. Oct 2009
by Xantipa
ja kone moc nepouzivam, do jiste doby byl vzdy tam kde jsem ho nechala stat, ale posledni dobou kdykoliv lognu po restartu mam ho v interieru vedle sebe i kdyz jsem ho nechala stat venku. Pred odlogem vzdy ukladam postavicku pres /pc soul. Kdyz lognu vic krat po jednom restartu, kone mam tam kde jsem ho nechala stat.

Re: Zmizení koně

Posted: 17:10 30. Oct 2009
by Esuliams
Hm musím říct, že teď po těch úpravách je to horší jak lepší. Bohužel.
Kůň nezůstává na místě po restartu. A řekla bych, že se objevuje všude možně. Někdo má momentálně hnědáka U racka v Karathe v pokoji číslo 4.
Já vím, že z hlediska rp je to blbost, ale nešly by udělat ty předměty na přivolání koně?
No a nebo opravit to, aby koně opravdu zůstávali na místě :|

Re: Zmizení koně

Posted: 17:48 30. Oct 2009
by kucik
kucik wrote:Pokusim se to do večera vyřešit.