Page 1 of 1

Fireball - ohniva koule

Posted: 11:59 29. Oct 2009
by Xantipa
Po zakouzleni fireballu na NPC cikany (lokace zlobru) kteri byli v dobe kouzleni fireballu modri, nezranilo je to a ani nezcervenali. Druhy pokus skoncil stejne. Pritom fireball normalne zranuje i cleny party a take sesilatele.

Re: Fireball - ohniva koule

Posted: 12:06 29. Oct 2009
by kucik
To je blbost, ze by meli vsichni evasion, co? :D No nic. Kouknu na to.

Re: Fireball - ohniva koule

Posted: 12:56 29. Oct 2009
by Xantipa
kucik wrote:To je blbost, ze by meli vsichni evasion, co? :D No nic. Kouknu na to.
Mozna neco ve stylu kazdy cikan je zlodej, at ma jakekoliv povolani :lol:

Re: Fireball - ohniva koule

Posted: 13:07 29. Oct 2009
by kucik
To jsou vrozeny schopnosti. ;) Trollove maj regeneraci. Cikani zlodejinu.