Page 1 of 1

Prodejce zlejch zbraní v podtemnu

Posted: 13:39 29. Oct 2009
by Lord_Berserk
Neslo by udelat dole nakyho prodejce zbrani pro cerny strazce a podobnou pakaz, jako tomu bylo u Helgarona v Hag-Graru. . . dole sem hledal a nenasel.

A este jedno prani zustalo v Hag-Grar. . . co takhle dolu prenest prodejce cejchovadel, tel na kulu a jedu :mrgreen: Bylo to tusim v sidlu Purpurove Smrti v takovejch chodbach asi 3 prodejci :idea:

Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu

Posted: 21:24 06. Nov 2009
by Garett
Lord_Berserk wrote:Neslo by udelat dole nakyho prodejce zbrani pro cerny strazce a podobnou pakaz, jako tomu bylo u Helgarona v Hag-Graru. . . dole sem hledal a nenasel.

A este jedno prani zustalo v Hag-Grar. . . co takhle dolu prenest prodejce cejchovadel, tel na kulu a jedu :mrgreen: Bylo to tusim v sidlu Purpurove Smrti v takovejch chodbach asi 3 prodejci :idea:

Joo tak to mi pri vypravach nahoru taky chybi...

A neslo by do podtemna jeste pridat nakyho prodejce nebo aspon pridat do obchodu toho duegara v Cheelu - Obchodni ctvrti nejaky sipy co sou silnejsi nez 1k4? protoze sem hledal a lepsi munici jsem tam nikde nenasel:(

Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu

Posted: 14:33 07. Nov 2009
by ripatko
Tusim, ze šípař v Dolnim Hagolu prodava i silnejsi :?:

zkus to tam....

Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu

Posted: 15:02 07. Nov 2009
by sendys
furt by neco chtel ten bers jako kby mu to nestacilo ze ma to co ma :-D

Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu

Posted: 00:00 08. Nov 2009
by Pajule
edit:

tak zcela určitě...skočsi za koblodem v cheelu tim vetešníkem ;) má všecko..tea cejchovadlem si nejsem jistá,ale zbytek má :wink: