Page 1 of 1

Pasce - Karatha cintorín

Posted: 21:54 30. Oct 2009
by jachyra
Ahoj, tak by som sa rada spýtala, ako to je s pokladaním pascí, nakoľko varila som v kotlýku pri alchymistovi v lokácii Karatha - hřbitov ... a naraz sa pohnem a spustí sa pasca. Myslela som, že sa DM hrá a nechala som to tak.
Ale potom išla okolo jedna postava a povedala, že kto to tam položil a odstránila pascu. Tá mala TO:49 a kľudne ma mohla na 1 ranu zabiť.

Dosť ma to teda naštvalo, že budem si tak niekde stáť a vyprávať sa s niekým, nejaký blb v invise mi švacne pascu pred nos, ja sa pohnem a zabije ma.

Ako to teda je?

Re: Pasce - Karatha cintorín

Posted: 22:55 30. Oct 2009
by sendys
jachyra wrote:Ahoj, tak by som sa rada spýtala, ako to je s pokladaním pascí, nakoľko varila som v kotlýku pri alchymistovi v lokácii Karatha - hřbitov ... a naraz sa pohnem a spustí sa pasca. Myslela som, že sa DM hrá a nechala som to tak.
Ale potom išla okolo jedna postava a povedala, že kto to tam položil a odstránila pascu. Tá mala TO:49 a kľudne ma mohla na 1 ranu zabiť.

Dosť ma to teda naštvalo, že budem si tak niekde stáť a vyprávať sa s niekým, nejaký blb v invise mi švacne pascu pred nos, ja sa pohnem a zabije ma.

Ako to teda je?
Koro omlouvam se to byla moje chyba pro pripadny utok na me jsem tam polozil past a sel michat a potom jsme je asi zapomel odstranit nevedel jsm ze se spusti kdyz na nekoho nebduu mit odpor tkaze se vazne omlouvam ale byli to jen slaby pasti takze :) ale ne vazne se omlouvam

Re: Pasce - Karatha cintorín

Posted: 23:04 30. Oct 2009
by jachyra
Ale figu, tvoja bola nanajvýš tá prvá prd pasca ...

tá druhá, jak ju ten človek odstraňoval, napísal mi po telli, že mala TO:49 ... to musela byť epic ... to si tam ťažko dal