Pasce - Karatha cintorín
Posted: 21:54 30. Oct 2009
Ahoj, tak by som sa rada spýtala, ako to je s pokladaním pascí, nakoľko varila som v kotlýku pri alchymistovi v lokácii Karatha - hřbitov ... a naraz sa pohnem a spustí sa pasca. Myslela som, že sa DM hrá a nechala som to tak.
Ale potom išla okolo jedna postava a povedala, že kto to tam položil a odstránila pascu. Tá mala TO:49 a kľudne ma mohla na 1 ranu zabiť.
Dosť ma to teda naštvalo, že budem si tak niekde stáť a vyprávať sa s niekým, nejaký blb v invise mi švacne pascu pred nos, ja sa pohnem a zabije ma.
Ako to teda je?
Ale potom išla okolo jedna postava a povedala, že kto to tam položil a odstránila pascu. Tá mala TO:49 a kľudne ma mohla na 1 ranu zabiť.
Dosť ma to teda naštvalo, že budem si tak niekde stáť a vyprávať sa s niekým, nejaký blb v invise mi švacne pascu pred nos, ja sa pohnem a zabije ma.
Ako to teda je?