Page 1 of 1

Pozvánka nejen pro bývalé EQuilibrijce

Posted: 15:19 31. Oct 2009
by kokosak
Dovoluji si tímto pozvat nejen bývalé EQulilibrijce (ale dědka zvláště) na každoroční vlkou slezinu. Více informací na http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... highlight=

Re: Pozvánka nejen pro bývalé EQuilibrijce

Posted: 08:30 02. Nov 2009
by kucik
Ja ti nevim, jestli bysme se tam meli ukazovat. Precijen je to Labiruv sraz, tak bych ho nerad narusoval. :D

Re: Pozvánka nejen pro bývalé EQuilibrijce

Posted: 12:38 02. Nov 2009
by photter
jestli ten dědek platí na mě tak:
sice bych některý tlamy velice rád viděl ale na nekuřáckou pseudohospodu ukazuju smajlík, kterej sem sám vynaleznul ,,|, (digitus infamis)
my dědkové ctíme tradice a pokud by se sraz konal v sajgonu, určitě bych se pokusil ale tohle fakt ne, sorry

Re: Pozvánka nejen pro bývalé EQuilibrijce

Posted: 12:55 02. Nov 2009
by monstera
kokosak wrote:Dovoluji si tímto pozvat nejen bývalé EQulilibrijce (ale dědka zvláště) na každoroční vlkou slezinu. Více informací na http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopi ... highlight=
Byl jsem na EQ v jejich začátcích, než se zkazila, a pak odešel, a ten nový smajlík se i líbí, takže ,,I,- ( to je pro levou ruku ) a -,I,, (pro pravou ruku) - nezapomínat na palec.....

Re: Pozvánka nejen pro bývalé EQuilibrijce

Posted: 13:26 02. Nov 2009
by kucik
Já sice spoustu lidí rád uvidim, ale tohle beru jako čistě Equilibrijsou akci, tak jak vždycky bejvávala a asi by ode mě nebyl dobrej nápad se tam ukazovat, protože bych to některejm lidem možná zbytečně kazil.
Takže díky za pozvání, ale budu ho brát spíš jako takové zdvořilostní :)