Bezinky x Brusinky
Posted: 14:53 01. Nov 2009
Přijde mi že tyhle dvě věci jsou nějak domotané.
Když utrhnu bezinku a pak natrhám brusinky, tak se mi to stackuje to bezinek.
Když mám v invu jen brusinky a trhám bezinku, tak se mi to stackuje to brusinek.
Nemají ty dvě stejný tag nebo něco?
Když utrhnu bezinku a pak natrhám brusinky, tak se mi to stackuje to bezinek.
Když mám v invu jen brusinky a trhám bezinku, tak se mi to stackuje to brusinek.
Nemají ty dvě stejný tag nebo něco?