Page 1 of 1

Bezinky x Brusinky

Posted: 14:53 01. Nov 2009
by -RoF-
Přijde mi že tyhle dvě věci jsou nějak domotané.
Když utrhnu bezinku a pak natrhám brusinky, tak se mi to stackuje to bezinek.
Když mám v invu jen brusinky a trhám bezinku, tak se mi to stackuje to brusinek.

Nemají ty dvě stejný tag nebo něco?

Re: Bezinky x Brusinky

Posted: 14:59 01. Nov 2009
by kucik
Jo, maj stejny tag a vzhled, takze se stacknou. Je to chyba.