Page 1 of 1

Samovolné zrušení obchodu

Posted: 11:46 05. Nov 2009
by -RoF-
Asi to neštve jen mě, ale i víc lidí.

Jde o to že když obchoduju s druhým hráčem, kdy se mi otevře okno, kde mu můžu dát věci a on když přijme tak je dostane.
Problém je, že nechápu proč se to okno někdy samovolně zavře.

Dělá to myslím od patche 1.69, ale nevidím žádný význam proč to dělá.
Někdy když obchod s jiným hráčem uskutečním, tak mi to ve výpisu napíše.
"Aria Oria se pokusila okrást XXX"

Přitom body v kradení nemám.

Ví někdo proč to dělá a šlo by to opravit?

Díky :wink:

Re: Samovolné zrušení obchodu

Posted: 11:51 05. Nov 2009
by kucik
Ty hlášky už by to psát nemělo. Přerušení obchodu znám. Mám pocit, že to dělá ukládání postavy, ale asi s tim nic nenadělám.

Re: Samovolné zrušení obchodu

Posted: 12:09 05. Nov 2009
by Sobik
To se děje i na jiných serverech, takže bych to tipoval na NWN bug. *pokrčí rameny*

Re: Samovolné zrušení obchodu

Posted: 13:11 05. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:To se děje i na jiných serverech, takže bych to tipoval na NWN bug. *pokrčí rameny*
Taky si myslím že to je nemocný systém NWN, páč to dělá i jinde jak píše sobík.

Re: Samovolné zrušení obchodu

Posted: 13:59 05. Nov 2009
by Tretas
Dá se to překousat, mě vždy pomuže kousíkeč popojít a pak už to funguje bez problému.

Jinak hláška Hráč 1 se pokusil okrást hráč 2 Mi vypisuje (naposled včera)

Re: Samovolné zrušení obchodu

Posted: 19:21 05. Nov 2009
by Lord_Berserk
bohuzel mam pocit ze ta vec dostane tag kredeny veci takze nic moc :(

Re: Samovolné zrušení obchodu

Posted: 21:01 05. Nov 2009
by kucik
Nedostane. Jde jen o to, ze to ten stolen flag prave cte. A on je holt treba u trofeji nastavenej.