Page 1 of 1

Forenhaim

Posted: 13:08 05. Nov 2009
by -RoF-
Chtěl sem se zeptat na město nebo vesnici či co to vůbec je.... Forenhaim. Existuje tohle sídlo nebo ne?
Na mapě Thalie jsem ho našel a jsou i ukazatele ve hře, ale přechod tam nějak chybí.

Re: Forenhaim

Posted: 13:12 05. Nov 2009
by Sobik
Trpasličí město Khar Durn, Severské město Forhenhaim a Gnómské město ještě nejsou, ale budou - tak je to na webu. ;)
Jinak by mě zajímalo: Dělá na tom momentálně někdo?

Re: Forenhaim

Posted: 13:42 05. Nov 2009
by photter
dělá se na spoustě věcí ale WBček, hlavně těch pracovitejch není moc
tyhle osady a městečka momentálně nemaj vysokou prioritu