Forenhaim
Posted: 13:08 05. Nov 2009
Chtěl sem se zeptat na město nebo vesnici či co to vůbec je.... Forenhaim. Existuje tohle sídlo nebo ne?
Na mapě Thalie jsem ho našel a jsou i ukazatele ve hře, ale přechod tam nějak chybí.
Na mapě Thalie jsem ho našel a jsou i ukazatele ve hře, ale přechod tam nějak chybí.