Page 1 of 1

Toolset

Posted: 14:32 05. Nov 2009
by Esuliams
Když chci vytvořit novou postavu, háže mi to tuhle chybu (viz screen).
Objeví se mi pokaždé, když vytvářím novou postavu (vždy obyčejného člověka, i povoláním) ale také třeba při úpravě vzhledu té postavy. Ten vzhled se mi už nezmění-hodí to tu chybu a dál s tím nic dělat nejde.
Můžete mi s tím někdo pomoci?
Díky Esu

EDIT: Je dost možné, že někde dělám chybu já :)

Re: Toolset

Posted: 14:38 05. Nov 2009
by kucik
Soubor classes.2da neni na thalii nijak měněnej. Nemáš tam nějaký pochybný haky?

Re: Toolset

Posted: 14:42 05. Nov 2009
by Esuliams
Jak se pozná pochybný? :) Všechno ostatní funguje, nic jsem s hakama nedělala... kde najdu tenhle?

Re: Toolset

Posted: 15:03 05. Nov 2009
by kucik
Používáš thalijský WB modul, modul uplně bez haků, nebo nějaký jiný?

Re: Toolset

Posted: 15:06 05. Nov 2009
by Esuliams
thalie_wb_modul_new
Tam jsem si vytvořila oblast a tu uložila a teď otevírám tu

Re: Toolset

Posted: 15:10 05. Nov 2009
by kucik
To znamená, že jsi ji vyxportovala, nebo uložila celý modul pod jiným názvem?

Modul si stáhni odsud: http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Neni sice úplně nejaktuálnější, ale použitelnej bude.

Re: Toolset

Posted: 16:54 05. Nov 2009
by Esuliams
Stáhla jsem to, otevřela ho, ale háže to při tvoření bytostí stejnou chybu. Není možné, že bych ten soubor měla poškozený, nebo mi chyběl?

Re: Toolset

Posted: 16:57 05. Nov 2009
by photter
kde se vzal purple dragon knight ? z patche nebo z CEPu ? zkusil bych to správný přeinstalovat

Re: Toolset

Posted: 17:12 05. Nov 2009
by Esuliams
Takže mám přeinstalovat celý NWN?

Re: Toolset

Posted: 17:20 05. Nov 2009
by kucik
Ten soubor je přímo v patchi, kterej máš z bioware. Ale problém kterej to hází se odkazuje na tlk soubor. Nemáš třeba nainstalovanou nějakou úchylnou češtinu? Zkus se zbavit napřed tý.

Re: Toolset

Posted: 17:50 05. Nov 2009
by Esuliams
našla jsem ten soubor, je v pořádku?
češtinu jsem přeinstalovala, nic se nezměnilo

Re: Toolset

Posted: 17:51 05. Nov 2009
by kucik
To já nevim, jestli je v pořádku :mrgreen: Nepsal jsem přeinstalovat, ale odinstalovat.

Problém může být, jestli jsi ji třeba před instalací patche 1.69 neodinstalovala.

Re: Toolset

Posted: 20:03 05. Nov 2009
by Esuliams
Čeština je pryč, zkoušela jsem znovu stáhnout haky, i ten soubor jsem odebrala...
Už mě nic kromě reinstalu NWN nenapadá

Re: Toolset

Posted: 21:10 05. Nov 2009
by kucik
Ten soubor je dialog.tlk. Pokud se ho zbavis, tak uz to nepujde vubec :D.
Mno holt reinstall nwn. Haky si zabal a pak jenom zkopiruj. To samy hudbu a portrety.

Re: Toolset

Posted: 13:38 06. Nov 2009
by Esuliams
Reinstal pomohl, toolset běží jak má.
Děkuju a to hlavně Kucíkovi :)