Page 1 of 1

Snizeni zraneni

Posted: 14:46 05. Nov 2009
by bigbull666
Zdravim,
mel dotaz na snizeni zraneni. Dejme tomu, ze mam dva prsteny a kazdy z nich udela 5/- ohni. Pokud si je nasadim oba, udela mi to snizeni zraneni 10/- nebo se to nescita...?

Re: Snizeni zraneni

Posted: 14:51 05. Nov 2009
by Rejty
Počítá se největší bonus.

Re: Snizeni zraneni

Posted: 11:05 06. Nov 2009
by Karogan
u DD a featů Epický dmg redukce se ti to sčítá.

Re: Snizeni zraneni

Posted: 15:16 06. Nov 2009
by hefran
tedy u featu kde je to cislo/- (neni tam cislo/cislo)

Re: Snizeni zraneni

Posted: 15:33 06. Nov 2009
by kucik