Page 1 of 1

Nákup u kostlivce pro nováčky

Posted: 18:41 05. Nov 2009
by innfra
Tak nevím čím to je, ale ten kosťa mi řekne že když se mi ty věco co si koupim nebudou líbit tak že je koupí za stejnou cenu Z5... Tomu tak bejvalo ještě když jsem hrál, teď už je vykupuje jen za cenu 1 zlatky...
Což po mojí módní přehlídce znamenalo, že jsem byl rád, že jsem odtamd neodcházel nahý... sice z 2 měšců zbyl jen koženej sáček... ale tak hlásit se to musí :lol: Jen nevim jak si teď koupim alespoň nožík na stahování... doufám že neumřu hlady :D
Thalie 1.9_0003l.jpg

Re: Nákup u kostlivce pro nováčky

Posted: 18:42 05. Nov 2009
by DenGrasse
Taky je dobrý, že kostlivec říká "Duši budeš mít svázanou s mým chrámem nedaleko Ivory". :mrgreen:

Re: Nákup u kostlivce pro nováčky

Posted: 21:51 05. Nov 2009
by Modrovousice
Třebas to je nejvyšší bůh ;) šéf těch dalších které můžete uctívat.

Re: Nákup u kostlivce pro nováčky

Posted: 07:54 06. Nov 2009
by Tretas
Ne je to tím, že dříve tam byl Thal, no a pak tam dali kosťu a rozhovor zůstal stejný. :D