Náš nový barvíř
Posted: 00:12 07. Nov 2009
Jsem moc šťastný za nového barvíře, co umí předělat zbroj, moc za něj děkuji je perfektní.
Jen mám takovou malou připomínku, železná košile je róba, jestli se domnívám správně tak v toolsetu je to takový to malý zaškrtávadlo, který přes těžký brnění přehodí něco jako přehoz a vypadá to z části jak róba a tudíž, když jí chci editovat, tak mám smůlu a musím si vybírat z róby a to je v případě těžkého bitevního brnění, jaksi divné
Sice jsou tam zajmavý věci, ale možná tam chybí dialog na odstranění róby z brnění, ještě k tomu se model po překlikání nějak rozhodí a je všelijak deformován...
Možná je blbě vyrobená železná košile, co já vim... Tak bych se chtěl připomenout jestli jsem na to tupej, nebo jestli si budu muset vyrobit brnění v toolsetu
Jen mám takovou malou připomínku, železná košile je róba, jestli se domnívám správně tak v toolsetu je to takový to malý zaškrtávadlo, který přes těžký brnění přehodí něco jako přehoz a vypadá to z části jak róba a tudíž, když jí chci editovat, tak mám smůlu a musím si vybírat z róby a to je v případě těžkého bitevního brnění, jaksi divné
Sice jsou tam zajmavý věci, ale možná tam chybí dialog na odstranění róby z brnění, ještě k tomu se model po překlikání nějak rozhodí a je všelijak deformován...
Možná je blbě vyrobená železná košile, co já vim... Tak bych se chtěl připomenout jestli jsem na to tupej, nebo jestli si budu muset vyrobit brnění v toolsetu