Page 1 of 1
Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 03:15 08. Nov 2009
by innfra
Po loginu do hry v pískovcových dolech, po restartu se mi zasekla grafika a po loginu mi vždy skolabuje, nevím co to je... tak doufám že mě někdo nebude obviňovat z odlogu v boji

Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 03:17 08. Nov 2009
by innfra
Už to tu mám po čtvrtý, je to zrovna po restartu ve dvě hodiny ráno...
Jestli to nějak nerozchodim, vytáhne mě někdo odtamtud, nevím kde je chyba, ale asi to bude něco s grafikou, protože mi to dělá na více místech, ale né tak, že by se to opakovalo hned zasebou.
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 03:20 08. Nov 2009
by innfra
bohužel ani restart PC nepomohl, zkusím zkopírot nwn na druhý komp a doufat že to půjde tam... jinak jsem v...
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 03:25 08. Nov 2009
by innfra
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 03:31 08. Nov 2009
by innfra
Opraveno, hurá žiju, ale pěknej to hnus, musel jsem stáhnout grafiku na minimum, nebo je možný, že to bylo tim mephitem co tam pořád lítal a nakonec se trefil a T ho zabila

ale problém s bílím oknem se mi vyskytuje na obou počítačích... používám karty od Nvidea, má s tím někdo podobný problémy ? má na to někdo řešení ? už se mi to stalo nesčetně krát, ale naštěstí nikdy né v boji, až do teď, nerad bych vytuhl někde v lokaci, kde mi NPC dávají záhul...
Edit: Omlouvám se za spam
Edit 2 : po opětovém navýšení detailů to opět zkolabovalo

zkusim se přesunout jinam
Edit 3: lokace dolů před touto lokací mi funguje normálně... ale jakmile se vrátím, jsem znova u pádu grafiky

Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 19:04 13. Nov 2009
by innfra
Tak dneska totéž, až na ten rozdíl, že mi to spadlo tam kde se na povrchu těží zlato a už nepomohlo ani vypnout stíny...
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 01:39 14. Nov 2009
by venomeq
Sezen si jine ovladace na Nvidiu ...to je jedine co mne napada
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 02:02 14. Nov 2009
by innfra
No, postupem času, jsem už vyzkoušel asi čtvery a ani jedny nejsou stabilní na tohle, spíš čim novější tím horší

Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 18:12 14. Nov 2009
by monstera
innfra wrote:No, postupem času, jsem už vyzkoušel asi čtvery a ani jedny nejsou stabilní na tohle, spíš čim novější tím horší

a neí to tím, že to okno je býlé a ne bílé ?
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 18:51 16. Nov 2009
by innfra
Omg, lol.. sakra tak to je hnus, to radši smažte někdo, to je ostuda tohle... ale myslel jsem že jsem psal bílí
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 19:17 16. Nov 2009
by kucik
innfra wrote: ale myslel jsem že jsem psal bílí
Myslís bílí po vzoru mladý, nebo bílí po vzoru mladé?
Pardon. Nedalo mi to.
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 00:13 17. Nov 2009
by innfra
Raději bych anglicky, tam nejsou y a i, ale zase se těžko vyjadřujou pocity no... rozhodně čeština neni moje silná stránka, ale snažim se

Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 10:21 17. Nov 2009
by Necrooo
innfra wrote:No, postupem času, jsem už vyzkoušel asi čtvery a ani jedny nejsou stabilní na tohle, spíš čim novější tím horší

Jestli jedes pres notas tak si sezen 186.1 nebo 186.61. Nejak tak jsou, mel jsem podobny problem a resil jsem to s kucikem. Preinstaloval jsem drivery, reinstal celeho nwn a zas mohu jet na full detaily ve hre.
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 13:46 25. Nov 2009
by innfra
Kuciku, daj se ty starší ovladače někde sosnout ?
Mám stálé problémy s vyšším gafickým nastavení v jeskyni se zlatem.
Re: Chyba býlého vokna - grafika zkolabuje
Posted: 13:50 25. Nov 2009
by kucik
Pro windozi as musis proste hledat.