Page 1 of 1

Pracky

Posted: 16:29 09. Nov 2009
by Sobik
Zdravím, na webu je psáno, že při účinku pracky se hází na výcvik. Neví někdo proti jakému DC?

Re: Pracky

Posted: 16:37 09. Nov 2009
by kucik

Re: Pracky

Posted: 16:39 09. Nov 2009
by Sobik
Jistě.

Re: Pracky

Posted: 16:41 09. Nov 2009
by kucik
Tak to tam máš napsaný:
1d20 + caster level + (casting ability modifier + 10) - 1 vs.
target's armor class
- Aby ruka zasáhla


DC: 1d20 + caster level + (casting ability modifier + 10) + 4
- Aby povalila

Re: Pracky

Posted: 16:42 09. Nov 2009
by Sobik
Díky

Re: Pracky

Posted: 14:24 10. Nov 2009
by Karogan
Sobiku, já být tebou tak bych vubec neřešil jestli kouzlu odoláš, protože tomu stejně neodoláš, pokud nejsi RDD se zaměřením a epickým zaměřením na výcvik + 10 disp item a k tomu ještě imku na mysl
To jsou moje reálné zkušenosti.

tady je obrana jediná.. Mít imku na KD + mysl či neprorazitelnou Spell ressistancim :-)

(Psal jsem k tématu této Bejby)