Page 1 of 3

Stájník

Posted: 14:33 14. Nov 2009
by LDamian
Bybo by dobré časem nascriptovat a do Severní části Karathy k dílnám umístit npc, u kterého by bylo možné velmi levně ustájit koně a jiná jízdní zvířata. NPC by vydalo potvrzení a jízdní zvíře by jakoby odvedl do stájí (takže by tam nestálo).

Mám na poměry nwn poměrně solidní počítač a stejně mi to občas když jdu kolem někdy celkem laguje.

Re: Stájník

Posted: 15:07 14. Nov 2009
by Pajule
jo s tím bych souhlasila ;) tam je totiž koní tolik,že to fakt potom solidně laguje

Re: Stájník

Posted: 23:01 18. Nov 2009
by cmon
dobrej nápad :wink:

Re: Stájník

Posted: 13:56 02. Dec 2009
by Theogil I
Něco podobného by opravdu neškodilo, až bude čas. Včera mě ten lag u severní brány málem vyhodil ze hry a následně jsem napočítal 7 koní, 3 poníky a 2 muly. Dva poníci se pak dobívali do akademie Brana Rozvážného. V tu chvíli jsem začal přemýšlet kolik by asi bylo koňského salámu, kdyby se všechny tyhle dravé bestie dostali do spárů rasovi.

Re: Stájník

Posted: 12:36 04. Dec 2009
by Minde
a tak to udělejte stejně jako to je u Ivory...tím myslim stáj, jak se tam prodávají koně, akorát by se tam neprodávli koně jen ustájili...proste nová lokace...

Re: Stájník

Posted: 16:08 04. Dec 2009
by Modrovousice
Je to asi časově nejmín náročné řešení. Budova stodoli určená pro koně. Nemusí se scriptovat nějaký stájník, jen si majitel vjede s koněm do stodoli, zaparkuje jako u brány dříve a odejde. Přibude jen nová lokace.

Re: Stájník

Posted: 16:13 04. Dec 2009
by Minde
Modrovousice wrote:Je to asi časově nejmín náročné řešení. Budova stodoli určená pro koně. Nemusí se scriptovat nějaký stájník, jen si majitel vjede s koněm do stodoli, zaparkuje jako u brány dříve a odejde. Přibude jen nová lokace.

jj přesně tak jsem to myslel...

Re: Stájník

Posted: 11:13 26. Apr 2010
by zachy
Co je moc to je moc... To už se ani neobtěžujete dát koně ke zdi jak se přivazujou? ted si stojej volně kde se dá.... Ještě že ty koně nedělaj koblihy :D

Jeden jedinej kůň stojí tam kde má :?

Re: Stájník

Posted: 11:48 26. Apr 2010
by Práček
a co ten tiefling jak tam volne chodi :D

Re: Stájník

Posted: 12:17 26. Apr 2010
by sandoftime
nová lokace určená výhradně pro koně? no ušetří to lagy těm, co koně nemají, ale ty co do té stodoly narvané lagujícími zrůdami vlezou aby tam ustájili svou lagující zrůdu lituju

Re: Stájník

Posted: 12:30 26. Apr 2010
by Luelle
ono spíš jde o ten počet NPC

když vlezeš k rackovi taky se to škube jako prase, protože ta lokace je přeplněná

Re: Stájník

Posted: 14:14 26. Apr 2010
by zachy
sandoftime wrote:nová lokace určená výhradně pro koně? no ušetří to lagy těm, co koně nemají, ale ty co do té stodoly narvané lagujícími zrůdami vlezou aby tam ustájili svou lagující zrůdu lituju
Jasně to by bylo supr udělat budovu venku před bránou takovou stáj :) A kdo bude toužit po krásnym sekání hry necht tam jde :)

Re: Stájník

Posted: 14:50 26. Apr 2010
by Tretas
zachy wrote:Co je moc to je moc... To už se ani neobtěžujete dát koně ke zdi jak se přivazujou? ted si stojej volně kde se dá.... Ještě že ty koně nedělaj koblihy :D

Jeden jedinej kůň stojí tam kde má :?
Ten obrázek pobavil pěkně. :) Tak víš jak je to daleko do té dílny z místečka přímo pro koně? Chudáčci by to nemuseli dojít. :mrgreen:

Re: Stájník

Posted: 15:17 26. Apr 2010
by DenGrasse
Spíš než lokaci asi myslel NPC, kterému řekneš "ustáji mi mého Ohňohříváka" načež NPC popadne Ohňiváka a smaže ho z lokace (a uloží do databáze), když si ho vyžádáš zpět, zase to ho z databáze přičaruje. Samozřejmě, poplatek za zaplacení je nutný...

Re: Stájník

Posted: 15:27 26. Apr 2010
by kucik
Když tam dáme poplatek, tak se na to každej vykašle a jsme tam, kde jsme byli. Leda by se platily pokuty za znežišťování města.