Page 1 of 1
Zloděj v aréně
Posted: 17:59 14. Nov 2009
by artaxas
Zdravím, sem zloděj a když dám při cvičném boji v aréně někomu zákeřný útok, tak mu to díky mojí odbornosti (mrzačící úder) sníží sílu o 2 za každý povedený zákeřňák. ovšem když si po souboji dá dotyčný ,,R,, meditaci, síla se mu nedá do pořádku.
Re: Zloděj v aréně
Posted: 18:34 14. Nov 2009
by DenGrasse
Jo to takhke funguje už v základním NWN...
Re: Zloděj v aréně
Posted: 18:38 14. Nov 2009
by artaxas
Tudíž to tak už prostě bude a po každém boji se mnou si bude muset dát protivník lektvar obnovy či vyhledat klerika?
Re: Zloděj v aréně
Posted: 18:41 14. Nov 2009
by Sveneld
jo
Re: Zloděj v aréně
Posted: 00:16 15. Nov 2009
by LDamian
Spolek přátel arény řeší momentálně přítomnost klerika v aréně. Jenže vše stojí peníze a těch není ani pro nás nekonečně.
Ale když budou, bude snad i klerik.
