Page 1 of 1

Zloděj v aréně

Posted: 17:59 14. Nov 2009
by artaxas
Zdravím, sem zloděj a když dám při cvičném boji v aréně někomu zákeřný útok, tak mu to díky mojí odbornosti (mrzačící úder) sníží sílu o 2 za každý povedený zákeřňák. ovšem když si po souboji dá dotyčný ,,R,, meditaci, síla se mu nedá do pořádku.

Re: Zloděj v aréně

Posted: 18:34 14. Nov 2009
by DenGrasse
Jo to takhke funguje už v základním NWN...

Re: Zloděj v aréně

Posted: 18:38 14. Nov 2009
by artaxas
Tudíž to tak už prostě bude a po každém boji se mnou si bude muset dát protivník lektvar obnovy či vyhledat klerika?

Re: Zloděj v aréně

Posted: 18:41 14. Nov 2009
by Sveneld
jo

Re: Zloděj v aréně

Posted: 00:16 15. Nov 2009
by LDamian
Spolek přátel arény řeší momentálně přítomnost klerika v aréně. Jenže vše stojí peníze a těch není ani pro nás nekonečně. :) :wink:

Ale když budou, bude snad i klerik. :wink: