Page 1 of 3
Alkohol
Posted: 17:22 17. Nov 2009
by Sobik
Dnes se mi stala divná věc: Ghorin si takhle dal v hospodě dvě piva a o několik hodin později se uprostřed vlkodlačího doupěte začal hystericky smát, asi deset vteřin neschopen jakékoliv akce. A za několik minut znova, UPROSTŘED BOJE. A myslím, že jsem měl štěstí, že si nesvlíknul zbroj a nezačal řvát "Jooo tanec! Tančíme!".
Proto se chci zeptat WB: Nebylo by možné tyhle vynucené akce zrušit? V boji je to dost nebezpečné a vůbec nemluvím o tom, jak to dokáže kazit i normální hraní v hospodě.
Re: Alkohol
Posted: 20:52 17. Nov 2009
by Modrovousice
Opilost je děsná věc že?

Já myslím že to je správné.
Re: Alkohol
Posted: 20:55 17. Nov 2009
by LDamian
Davaj zakerny co?

Re: Alkohol
Posted: 20:57 17. Nov 2009
by innfra
To zní jako by si někdo říkal o souboj v pití, skoda, že ...

Re: Alkohol
Posted: 21:01 17. Nov 2009
by -RoF-
Když už je tu řeč o alkoholu.....ovlivnuje tu opilost nějak výška odolnosti?
Re: Alkohol
Posted: 21:03 17. Nov 2009
by innfra
Ano ovlivňuje
Re: Alkohol
Posted: 21:06 17. Nov 2009
by Sobik
Já si myslim, že trpaslík (který pije pivo jako vodu) dvě piva vůbec nebude vnímat. Ale místo toho se o několik hodin později začne bez zřejmého důvodu hystericky smát. ... Uprostřed boje s vlkodlaky. To mi nepříjde normální.

Re: Alkohol
Posted: 21:08 17. Nov 2009
by Modrovousice
Třeba ho to rozesmálo no

co ty víš. Se podívej na svůj podpis. Ghorin, náladový trpaslík

třeba byl zrovna hodně veselej.
Re: Alkohol
Posted: 21:13 17. Nov 2009
by Sobik
Jak moc bys musela být opilá ty, aby ses smála když na tebe běží vlkodlak?

Re: Alkohol
Posted: 21:16 17. Nov 2009
by Modrovousice
Mé číšnici by stačilo jediné pivo.

A dost to s ní zalomcuje.
Re: Alkohol
Posted: 21:28 17. Nov 2009
by Krata
taky sem loboval za to, aby se trpaslíkum udělal imka na alkohol z piva

Re: Alkohol
Posted: 21:38 17. Nov 2009
by Sobik
Spíš by je mělo léčit a zvyšovat sílu a odolnost.

Re: Alkohol
Posted: 21:59 17. Nov 2009
by LDamian
Zvyšuje jim odvahu. Chechtat se do ksichtu vlkodlakům...
Re: Alkohol
Posted: 22:05 17. Nov 2009
by Modrovousice
Tak už víme k čemu je vlastnost Výsměch

Re: Alkohol
Posted: 22:07 17. Nov 2009
by Pajule

holt je ghorin frajer , ale větší frajer by byl , kdyby ohodil tu zbroj
