Page 1 of 1

Xichtíky postav

Posted: 23:32 23. Jun 2007
by Krata
Vim že už to tady někde bylo psaný, nějak se dal rozšířit výběr obličejů postav i o další co jsou jen v toolsetu, jak?

Re: Xichtíky postav

Posted: 23:35 23. Jun 2007
by Rejty
Pozor na ty nove obliceje, ktere nejsou standartne v NWN. Ti, co je nemaji, vas pak vidi bez hlavy. Jo, ten navod tu nekde byl, ale po katastrofe zmizel. Podivam se po nem...

Posted: 23:36 23. Jun 2007
by Daanri
myslis hlavy z CEPu? tie sa dali vyexportovat z nakeho haku myslim ale uz si postup nepamatam :? ale na vaulte sa daju urcite najst na stiahnutie.

Posted: 20:27 24. Jun 2007
by jaara
hlavy z CEPu jsou ok, ty vidi vsichni

Posted: 22:15 24. Jun 2007
by Sylmael
Ako nechce sa mi to tu rozpisovat.. ten postup na vytahovanie hlav z hakov.. blabla...
Tak sem hodim rovno link na stranku kde to uz je namakane a ked sa bude niekomu z teamu chciet, tak stiahne hlavicky a da vam ich na ftp thalie.

linkacik : http://kandelabrie.pba.cz/index.php?download
hladaj : Hlavy (13MB) - balíček obsahuje více hlav pro tvorbu postavy.

Posted: 23:49 24. Jun 2007
by Krata
jo díky :wink: