Page 1 of 1
lod do Alwarielu
Posted: 21:02 18. Nov 2009
by Xantipa
Moje postavicka si koupila listek na lod z Karathy do Alwarielu, podle listku mela odjet za 10 minut. Kapitan zahlasil svou hlasku a i kdyz postavicka neopustila prostor mezi kapitanem a sloupem na lodi, tak zustala stat na miste a lod odplula bez ni.
Re: lod do Alwarielu
Posted: 05:16 19. Nov 2009
by nomis_b
opakovane, nebo jen 1 ? pokud jen 1 tak to muze byt nahoda.
Re: lod do Alwarielu
Posted: 11:59 19. Nov 2009
by Xantipa
nomis_b wrote:opakovane, nebo jen 1 ? pokud jen 1 tak to muze byt nahoda.
jenom jednou.
Re: lod do Alwarielu
Posted: 19:03 19. Nov 2009
by bigbull666
Me se tuhle stalo, ze mi zmizel listek, ale na lodi jsem zustal. Nejakou dobu jsem tam cekal a nic. Tak jsem zavolal DM a nez prislo, tak me to hodilo do Alwu. Nevim, zda to bylo nejake jine DM nebo me to hodilo do Awlu samo.
Stalo se to pouze jednou.