Výroba kuše
Posted: 02:58 19. Nov 2009
Tak jsem si vyrobil kuš z vrby, bez tětivy. Koupil tětivu na vrbu a nějak když to tam přidám kuš a tětivu, tak mi to nechce craftit, jsem už ospalej tak, asi něco dělám blbě, ale nemůžu na to co, poradil by mi někdo ?
V podtemnu jsem craftil jednu kuši za druhou, ale už je to nějakej ten pátek...
Děkuji.
V podtemnu jsem craftil jednu kuši za druhou, ale už je to nějakej ten pátek...
Děkuji.