Page 1 of 2

Dar Garag

Posted: 10:07 19. Nov 2009
by -RoF-
Chtěl sem se zeptat na to jak je to teda s Dar Garagem.
Jsem celkem dost zmatený, na foru a tak od lidí vím že Hag-grag je zničený a nedá se tam dostat.
Ale nikde sem neviděl jak je to s Dar-Garagem, v IC sem četl taky něco o bojích a tak. Ale město je přístupné, zase DM mi říkal, že se tam nesmí, tak já nevím. Proč by bylo přístupné, když by se tam nemohlo?

Jak to teda s těma městama je?
Dík za odpověď.

Re: Dar Garag

Posted: 11:59 19. Nov 2009
by Pajule
dar pokud se nepletu je pevnost a ta byla dobita jako první dokonce samotnýma hráčema ;)

Re: Dar Garag

Posted: 12:47 19. Nov 2009
by -RoF-
No jo byl dobit, ale co dál? Je přístupný nebo ne?
Cesta go Hag-gragu je zatarasená, ale Dar-garag je vlně přístupný, sice je tam jen učitelka pro SD a pak průchod do dalších lokací se surovinama, ale nic víc.

Tak nevím jestli se tam může chodit nebo ne. Páč dohledávat nějaké zákazy nebo tak je dost složité. A já jako nováček historii neznám.

Re: Dar Garag

Posted: 13:38 19. Nov 2009
by Sveneld
co si pamatuju tak strazni vez byla dobita a obsazena spojeneckymi vojsky predevsim karathskou armadou s dobrodruhama

samotny mesto je diky tomu v oblezeni, pristav ma blokovat spojenecka flotila

ke konecnemu uderu nedoslo.. za tu dobu stejne bude mesto vyhladovele, pokud nebylo zasobovano podtemnem (viz. podtemnacka ambasada ve meste)

Re: Dar Garag

Posted: 16:24 19. Nov 2009
by artaxas
Dar Garag- pevnost ve skalách a před pevnost Hag-graru je dobyta, Hag-grar je obléhán ze strany od Dar-garagu a už je v něm obsazený přístav, ve kterém se vylodili Karathští. Takže už jen dobýt centrum.

Re: Dar Garag

Posted: 16:33 19. Nov 2009
by -RoF-
Aha dík za info a ted otázka....může postava jít dovnitř do Dag garagu?

Re: Dar Garag

Posted: 17:02 19. Nov 2009
by artaxas
tak jeestli myslíš Dar-garag (horský průsmyk) tak proč ne, v této chvíli tam jsou vojska Karathy a spojenců. Do Hag-graru bych řekl že určitě ne.

Re: Dar Garag

Posted: 17:28 19. Nov 2009
by Sveneld
no ono by mozna nebylo od veci mesto zprovoznit - udelat z mesta takovy protektorat, v cele s okupacni armadou karathskou
pro hru by to bylo zajimave
a temni by meli aspon dalsi cil hry - dobit mesto zpet

Re: Dar Garag

Posted: 17:32 19. Nov 2009
by Tretas
Město se má zrušit, určitě se nebude navracet zpět zlu.

Re: Dar Garag

Posted: 17:53 19. Nov 2009
by cmon
škoda zrušení tohoto krásného města...pokud má být tedy zrušeno přimluvil bych se aspoň za to, aby po něm zbyly lokace zřícených budov s případnými obyvateli, kterých by bylo velice málo a někteří by nemuseli být zrovna hodní...rozhodně by bylo blbý kdyby ty lokace prostě jen zmizely. :wink:

Re: Dar Garag

Posted: 18:24 19. Nov 2009
by Sapal
Řekněte mi, kdy se bude v tom "dobývání" pokračovat a já to tam přijdu bránit.

Re: Dar Garag

Posted: 18:46 19. Nov 2009
by cmon
Asi to tam taky přijdu bránit...nakoupím elektrický pasti a válečníci ve skvělejch craftovejch zbrojích (fakt dobrá ta zranitelnost elektrikou...měli by to mít i brnění od obchodníků) a půjdou do kytek :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Dar Garag

Posted: 19:09 19. Nov 2009
by Tretas
Výsledek tomuto městu je už předurčený, takže aby jste se nedivili. :mrgreen:

Re: Dar Garag

Posted: 19:21 19. Nov 2009
by cmon
Tož dlouho se nic neděje to ta předurčenost nebude zas až tak předurčená ne? Všecko se dá změnit...

Re: Dar Garag

Posted: 19:30 19. Nov 2009
by Sapal
Přitáhnu bandu negrů s letlampama a karatská armáda pozná středověk. :twisted: