Page 1 of 5
Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 11:04 21. Nov 2009
by Agnoros
Chtěl jsem se optat co si myslíte o této hře tady jsou ukázky, je to od stejných tvůrců jako nwn
http://www.youtube.com/watch?v=-iFrHRaH0Os&translated=1
http://www.youtube.com/watch?v=hNWppHev3ZA&translated=1
a taky napište čím byste chtěli být

já poněkud masochystickou čarodějkou
a když tak vložte další hezká videjka co s evám líbí .. jelikož jich je přez 50 něchtěl jsem je sem dávat všechny sám
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 11:45 21. Nov 2009
by photter
všechny videa se daj najít na domovský stránce
http://eu.dragonage.com/
a někteří už to hrajem (například já

) a někteří už to dokonce dohráli, co já vím tak daanri a rejty
někteří dokonce máme staženej i toolset ale eště nebyl čas ho potrápit
já sem teprve na začátku, překvapivě hraju městskou elfku, zloděku (to by do mě nikdo neřek) a zatim se mi to dost líbí
trošku mi vadí ovládání pravým myšítkem ale dá se na to zvyknout a omezený možnosti quicklaunch slotů, taky ovládání kamery by mohlo bejt zmáknutý líp
jenom doufám, že má bioware do budoucna v plánu multiplayer, i když by to asi znamenalo definitivní konec nwn ale to je holt cena za to, že se zbavíme toho debilního DnD systému, kterej se tvůrcům bohužel zcela vymknul z kloubů
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 11:48 21. Nov 2009
by Agnoros
Ahaa a mysliš že by z toho šlo udělat něco jako thalii v novem kabatku?

to by bylo přímo užasný
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 11:53 21. Nov 2009
by Rejty
Já už to dohrál a hraju za další postavu, akorát mi ta hra občas padne a nemůžu zjistit proč. Jinak v by v tom byla určitě Thalie v super kabátku...

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 11:56 21. Nov 2009
by photter
zatím multiplayer není a bioware ho nikde neslíbilo
když se ale podíváš, kolik práce investovali do pozadí, světa a všeho kolem, nezdá se, že by dělali kvůli jediný hře
taky adresář pro moduly se jmenuje single, to dává naději, že by vedle něj někdy v budoucnu moh bejt i adresář multi
nicméně už je možno vytvářet singlový dobrodružství, možnosti zatím nevím, neni čas se s tim poprat
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 12:14 21. Nov 2009
by Necrooo
No kdo tohle zacne hrat, tak od Thalie na nejaky cas odejde. Ten svet DAčka ho tak pohltí, že nebude chtít nic jiného. Co se týče Multáku, jak tu nekdo rikal, Bioware zatím nic neslíbilo a pokad vůbec někdy bude, taaak to je hodne daleko. V řádu let. Takze tak. Jinak příjemna hra, uvazuji o koupi, ale neudelal jsem tak do ted, kvuli Thalii

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 12:15 21. Nov 2009
by Pajule
ta rudovláska je dobrá

taká lučištnice

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 12:30 21. Nov 2009
by innfra
Co jsem viděl v traileru mě docela odradilo, teď je na řadě borderlands s coop modem...
I když bioware nevydala jedinou hru co by nebyla herní pecka, takže možná jen blbej trailer

Edit: myslim v traileru na gametiscali, nebo jestli to byla prewiev recenze

Edit2: Nějak mě to začíná lákat, škoda že mi nejede pořádně net... Thalie na enginu DA *zamyslí se* Hmm že jsem si nešetřil peníze a nekoupil lepší NB
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 12:41 21. Nov 2009
by Daanri
No DA je proste pecka, uz to drvim nejaky ten den a proste uzas, ten svet je nadherny. Akurat slubili vydanie noveho pridavku na Vianoce tak sa tesim este viac.
Co sa tyka nakej buducnosti tak vraj to ma byt taktiez trilogia. Co sa tyka multiplayeru tak hracska zakladna po nom krici ale ci sa bioware necha obmakcit tazko povedat. Hlavne preto, ze zaciatkom buduceho roku vydaju Star Wars: Old Republic, co ma byt prave masivny multiplayer. Avsak nake naznaky na ten multiplayer existuju, napr. v debug konzole vraj existuje prikaz na vypnutie obmedzenia 4 clenov party atd.
Toolset mam uz taky stiahnuty, ale zatial neodskusany. Vyhoda je ze v tomto toolsete sa vraj daju robit cele videosekvencie do hry na spestrenie hrania, takze som hodne zvedavy.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 12:56 21. Nov 2009
by Prometheus
Tato hra je aj v ponuke pre PS3. Az doteraz som vahal ci si ju objednat...
Objednane

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 13:33 21. Nov 2009
by Rejty
Online svět ve Star Wars bych si taky nechal líbit...

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 13:44 21. Nov 2009
by Daanri
Rejty wrote:Online svět ve Star Wars bych si taky nechal líbit...

tak kukni:)
http://www.swtor.com
Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 14:52 21. Nov 2009
by innfra
Až vyjdou SW, zařizuju kartu a nikdo mě několik měsíců neuvidí

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 14:57 21. Nov 2009
by Pajule
jéééé

uff hehe star wars ty mě naštěstí nikdy nebraly

ale ten dragon age mi láká

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer
Posted: 15:06 21. Nov 2009
by Modrovousice
Už pár měsíců šetřím na nový stroj z důvodu Dragon Age. U trailerů mi naskakovala husí kůže

. A uplně nejvíc mě štve že už to někdo hrál a já ještě ne protože můj chudáček neutáhne

. Hrála bych asi za nějakou elfku a asi bojovnici. A Thalie v DA? Ty... bláááho! Jestli to někdy bude a bude to povedené, tak se asi rozloučím s nwn, bohužel. Ale co jsem zatím viděla mě totálně dostalo a chci to!