Page 1 of 1

Warhammer - hezke Fantasy videjka :)

Posted: 11:16 21. Nov 2009
by Agnoros
tak mi mi zas napište čím byste rádi byli :)

http://www.youtube.com/watch?v=JglnSrfJtyQ&translated=1

http://www.youtube.com/watch?v=zKOhzfkCdbY&NR=1

dost impozantní že ? :)

Re: Warhammer - hezke Fantasy videjka :)

Posted: 22:29 29. Nov 2009
by Krata
těžko říct.. líbí se mi trpoš, temnej elf a norscan.. škoda že se v těchlech hrách nehraje tolik RP

Re: Warhammer - hezke Fantasy videjka :)

Posted: 07:16 30. Nov 2009
by Salyr
hmm koukam ze to nevypada tak spatne ta hra aji bych si zahral za tu elfku :D