Page 1 of 1
Nemožnost připojení
Posted: 20:17 21. Nov 2009
by Modrovousice
Tedka mi spadla hra před plesem a nejde mi se připojit

Server Timeout. Nevíte čím to může být? To je jak naschvál a já se tak těšila.
Re: Nemožnost připojení
Posted: 20:18 21. Nov 2009
by Pajule
spadl server stačí se podívat na web

Re: Nemožnost připojení
Posted: 20:19 21. Nov 2009
by Modrovousice
Aha ono to spadlo, tak to tu smažte.
Re: Nemožnost připojení
Posted: 20:19 21. Nov 2009
by Modrovousice
No mě web ukazoval že beží tak sem nevěděla.
Re: Nemožnost připojení
Posted: 20:20 21. Nov 2009
by innfra
Huray nejdu pozdě, šel jsem si jen do hostince převlíct a vyspat...
Re: Nemožnost připojení
Posted: 20:21 21. Nov 2009
by Pajule
no ono se to chviku běželo,ale vykoplo to všecky..vždycky když tě server vykopne,ale na webu vidíš jméno postavy tak to věšít jediné

Re: Nemožnost připojení
Posted: 20:24 21. Nov 2009
by Modrovousice
Holt jsem spanikařila no. Já na ten plse totiž mmoc chci
