Uzavření brany přatelstvy
Posted: 14:17 22. Nov 2009
*Kdesi u Vodopadu stoji Elf v černém se stribrnými vlasy a snim vrrk*
Arnormo:Dnes by se to melo stat konec všeho o co jsme se sni snažil *podivla se na vrrka velde sebe* co mylsis bratře *vrrk jen protřepal hlavou a spokojeně zavrčel.
Všechno je jinak nez se zda jako vždy smutné dlouho jsem byl sam a teď to bude pokračovat naše dny sice nejsou ukonce ale bliži se to *pohladil vrrka* tak jdeme *Elf i vrrk se vydaly do stinu lesa*
*Pred pár dny neli dele kdesi v pokoji v sidle Canisiů*
muž:už jsem starej
Arnormo:ale notak ona ti neřekla o te možnosti
muž:tohle bude moje posledni cesta asi se zni nevratim
Arnormo:vždy je cesty zpet vždy je nějaka oklika
muž:važně už jme stary a podivej se na ni ona je tak.......
*O par hodin později*
muž:*oprel se vahou o zoe*
Arnormo *podepřel ho z druhe ruky*
Zoe:děkuju ti arny
žena:pojďte za mnou ukažu vam komnaty
.......
*položli ho na postel*
Zoe:Arny mužeš odejit prosim tě
*dveře se zavřely a on odkračel zpět na misto*
........
Artorius:Pane mame v pokoji muže s poraněním na hrudi vypada to jako znak dungaru
Arnormo:*slysi jen utrzk ale hned spěcha dopokoje když přiběhl podival se na zoe apotom na simona potom vyhrkl* Ten už je mrtvej
Zoe:Radči vypadni Arny
Arnormo:*Odešel ke skrince a oprel se pritom stale pozoruje simona*
*do mistnosti prisly lečitele z chramu*
Artorius:vsichni kdo s lecenim nemate nic společnéhpo odejděte
*prom lecitelu Zoe a Esu vsichni odesly a Arnormo si sel stoupnout znovu na sve msito*
*o chvili pozdeji odchazi unaveny simon se Zoe pryč od baronky a sal se začina vylidnovat*
*OMLUVA A NEB ODMITNUTI A DANI PRAVDY*
Arnorno:zdarvim
Zoe:ahoj Arny
Arnormo: Omlouvam se za ten incident u baronky
Zoe:To bylo na koho
arnormo už si skusila to co jsme ti rikal
Zoe:Starej se o sebe
Arnormo:myslel jsem to jak se s na to mela zeptat matky
Zoe .....
*Ochvili pozdeji v prahvozdu U goril kdyz uz se odchazelo*
Zoe:co tu vubec delas?
Arnormo:byl jsem na lovu*vypada unavene*
Zoe:ted i zmiz z oči
Arnormo:Dobra jak si přeješ už se nidy neuvidime *nez to stacil dorict Zoe utekla pryc*
*ZNOVU U VODOPADU S DOTHEM*
měl jsem pravdu bratře jako vždy *smutne*ale co se da delat nechceli mě videt a unest pravdu tim to pro ni pozdeji bude horši naše přatelstvy touhle etapou konči a mi dva jdem spolu jako vždy dal doufam že nezustane sama*poplacal dotha po krku a pak se usmal*
Arnormo:Dnes by se to melo stat konec všeho o co jsme se sni snažil *podivla se na vrrka velde sebe* co mylsis bratře *vrrk jen protřepal hlavou a spokojeně zavrčel.
Všechno je jinak nez se zda jako vždy smutné dlouho jsem byl sam a teď to bude pokračovat naše dny sice nejsou ukonce ale bliži se to *pohladil vrrka* tak jdeme *Elf i vrrk se vydaly do stinu lesa*
*Pred pár dny neli dele kdesi v pokoji v sidle Canisiů*
muž:už jsem starej
Arnormo:ale notak ona ti neřekla o te možnosti
muž:tohle bude moje posledni cesta asi se zni nevratim
Arnormo:vždy je cesty zpet vždy je nějaka oklika
muž:važně už jme stary a podivej se na ni ona je tak.......
*O par hodin později*
muž:*oprel se vahou o zoe*
Arnormo *podepřel ho z druhe ruky*
Zoe:děkuju ti arny
žena:pojďte za mnou ukažu vam komnaty
.......
*položli ho na postel*
Zoe:Arny mužeš odejit prosim tě
*dveře se zavřely a on odkračel zpět na misto*
........
Artorius:Pane mame v pokoji muže s poraněním na hrudi vypada to jako znak dungaru
Arnormo:*slysi jen utrzk ale hned spěcha dopokoje když přiběhl podival se na zoe apotom na simona potom vyhrkl* Ten už je mrtvej
Zoe:Radči vypadni Arny
Arnormo:*Odešel ke skrince a oprel se pritom stale pozoruje simona*
*do mistnosti prisly lečitele z chramu*
Artorius:vsichni kdo s lecenim nemate nic společnéhpo odejděte
*prom lecitelu Zoe a Esu vsichni odesly a Arnormo si sel stoupnout znovu na sve msito*
*o chvili pozdeji odchazi unaveny simon se Zoe pryč od baronky a sal se začina vylidnovat*
*OMLUVA A NEB ODMITNUTI A DANI PRAVDY*
Arnorno:zdarvim
Zoe:ahoj Arny
Arnormo: Omlouvam se za ten incident u baronky
Zoe:To bylo na koho
arnormo už si skusila to co jsme ti rikal
Zoe:Starej se o sebe
Arnormo:myslel jsem to jak se s na to mela zeptat matky
Zoe .....
*Ochvili pozdeji v prahvozdu U goril kdyz uz se odchazelo*
Zoe:co tu vubec delas?
Arnormo:byl jsem na lovu*vypada unavene*
Zoe:ted i zmiz z oči
Arnormo:Dobra jak si přeješ už se nidy neuvidime *nez to stacil dorict Zoe utekla pryc*
*ZNOVU U VODOPADU S DOTHEM*
měl jsem pravdu bratře jako vždy *smutne*ale co se da delat nechceli mě videt a unest pravdu tim to pro ni pozdeji bude horši naše přatelstvy touhle etapou konči a mi dva jdem spolu jako vždy dal doufam že nezustane sama*poplacal dotha po krku a pak se usmal*