Page 1 of 1
Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 23:19 22. Nov 2009
by Lord_Berserk
v charaxssu nechtel vykoupit trofej klepetnatce (pise to ze - nevidim nic co by me zajimalo)... jedinej rozdil v nazvu je, ze sem mu prines ze
staryho psyonika, ale kdyz sem se ptal Rejtyho tak zadnej jinej uz na Thalii neni takze chyba bude asi u lovce odmen
prikladam obrazek
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 23:26 22. Nov 2009
by innfra
Já mám pocit že v podtemnu, řekl bych možná i lokaci, kde je, je klepetnatec co dává odměnu, ale je to pro mě povrchňana dost z ruky... abych tam chodil dolu... takže jsem tam byl jednou a mám dojem, že jsem jí prodával.
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 11:02 23. Nov 2009
by nomis_b
Podle me to toiz nevezme trofej ze staryho, ale z mladyho. pokud si ho predem prodal, tak ho u tebe nenasel. apson takhle to slo udelat cca pred pul rokem. Chyba je, ze mi nekdo dodal spatnej tag staryho jazyka. takze az se tam nekdo podiva, jakej vlastne ma (proto vas prosim napsat mi PRESNY nazev lokace kde se nachazi) tak to muzu opravit.
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 11:05 23. Nov 2009
by Tretas
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 11:42 23. Nov 2009
by innfra
Pokud jde o toho mladýho klepetnatce, tak přesnej název lokace asi neřeknu, ale je to jezero(dhamon) jižní břeh
nebo západní břeh, tam jak je mithril mám pocit, bylo to tam blbě přístupný, jsem to musel zdlouhavě obcházet... Až budu mít cestu dolu, tak se tam podívám...
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 19:08 23. Nov 2009
by Lord_Berserk
to bude vono asi... zas Garett mi rikal ze to je nejak spatne nastaveny a je to obycejna kuze z Klepetnatce Psyonika, to ale nevim jestli ji bere protoze sem vsecky az na bossovo prodal

Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 19:28 23. Nov 2009
by Sorrow
On vykupuju trofej z normalniho Klepetnatce Psyonika a ne z bosse.
Je to i v tom rozhovoru napsano.
Takze je treba nastavit na ,,stareho klepetnatce psyonika,, trofej.
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 15:02 24. Nov 2009
by nomis_b
Sorrow wrote:On vykupuju trofej z normalniho Klepetnatce Psyonika a ne z bosse.
Je to i v tom rozhovoru napsano.
Takze je treba nastavit na ,,stareho klepetnatce psyonika,, trofej.
presne tak, takze napise mi nekdo tedy ten PRESNY nazev te lokace, kde je boss, at to muzu dat nekomu vyhledat presny nazev te bossovy trofeje?
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 15:35 24. Nov 2009
by kucik
ry_klep_psyonik = ry_klpsyon_moz
Nic jinýho jsem nenašel. Leda bych znal přesnou lokaci.
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 01:49 15. Dec 2009
by innfra
Ano to je jeho trofej a je správně a jestli mi nevěříte ani po tom co přikládám screen
Tenhle dropuje mok a loví se docela často. Ten z hvozdu(psyonik) se loví jednou za sto let a dropuje krunýř a i ten je správně nastavenej, pokud to nikdo neupravoval... Když jsem na něm jednou byl tak byl v odměně a fungoval.

Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 11:34 15. Dec 2009
by kucik
Tak ještě jednou:
Pokud nevim název lokace, tak ho fakt těžko najdu.
Re: Stary klepetnatec - Lovec trofeji
Posted: 13:53 15. Dec 2009
by innfra
Sry, je to lokace jezero Dhamon - Jižní břeh
Pro toho starýho psyonika nevim jak se to tam ve hvozdu jmenuje