Page 1 of 1

Halls of Thalia

Posted: 19:14 23. Nov 2009
by Bahnak
Mohl by sem někdo dát link na halls of thalia? Byl to modul se stejnými vlastnostmi jako Thalie, kde se dala vytvořit postavička i se subrasou a dalo se ji nahazovat level a řešit si dopředu co a jak... Podle mě výborná pomůcka pro lidi co si chtějí dopředu zkusit co a jak na thalii bude umět a na danym levlu ovladat... Tuším že k tomu byly potřebný i nějaké starší haky tak pokud by se tu k nim objevil link tak bych byl moooc vděčnej. Určo to některej ze starejch vlků má a pokud to teamu nebude vadit tak by to bylo fajn zveřejnit ne?

Prosím nespamovat ničím jiným než linkem
*smajlík se smutnýma očima a sepnutýma rukama prosící o smilování*

Re: Halls of Thalia

Posted: 23:57 23. Nov 2009
by kucik
Ja teda myslim, ze takovej modul nikdy nebyl :).

Mozna ze neco na ten zpusob delal nekdy photter, ale system subras a podobne tam urco nebude.

Re: Halls of Thalia

Posted: 00:05 24. Nov 2009
by Bahnak
kucik wrote:Ja teda myslim, ze takovej modul nikdy nebyl :).

Mozna ze neco na ten zpusob delal nekdy photter, ale system subras a podobne tam urco nebude.
ja jen že kdysi dávno jsem o něm něco zaslechl, asi špatně tak to kdyžtak smázni at nemystifikuji ostatní...:-)

Re: Halls of Thalia

Posted: 00:10 24. Nov 2009
by innfra
Já mám modul ve kterém si naklikáš všechno a máš tam i arénku, jen nevim jak to poslat... fórum nepodporuje příponu moduju :)

Pracuji na tom.

Re: Halls of Thalia

Posted: 00:14 24. Nov 2009
by Bahnak
innfra wrote:Já mám modul ve kterém si naklikáš všechno a máš tam i arénku, jen nevim jak to poslat... fórum nepodporuje příponu moduju :)
a mužeš to hodit nekam na web a poslat link?

Re: Halls of Thalia

Posted: 00:15 24. Nov 2009
by kucik
innfra wrote:Já mám modul ve kterém si naklikáš všechno a máš tam i arénku, jen nevim jak to poslat... fórum nepodporuje příponu moduju :)

Pracuji na tom.
Zabalit do raru ;)

Re: Halls of Thalia

Posted: 00:18 24. Nov 2009
by innfra
http://uloz.to/3145728/novice-to-epic-character-maker-updated-06-05.mod

Je to skvělý modul,pro simulaci vývoje postavy i s arénou + kdejaký všelijaký vychytávky, co jsem neozkoušel...
Není to moje, ale z valutu :wink:

Re: Halls of Thalia

Posted: 15:03 27. Nov 2009
by nomis_b
kucik wrote:Ja teda myslim, ze takovej modul nikdy nebyl :).

Mozna ze neco na ten zpusob delal nekdy photter, ale system subras a podobne tam urco nebude.
ten modul mam. ale je potreba stary haky (par set MB) Thalie atd... Udelal ho kdysi pro Haky Thalie Photter.

Re: Halls of Thalia

Posted: 15:12 27. Nov 2009
by kucik
Tak tam prohoď haky a můžeš ho dát ke stažení.

Re: Halls of Thalia

Posted: 17:10 27. Nov 2009
by photter
já ho nedělal, to je modul z vaultu a imho nejlepší z těch cvičnejch modulů, ja sem tam jenom přidal thalijský haky, co byly tenkrát aktuální...tak stačí starý haky vyházet a přidat nový a bude zas funkční, já zas nějak nemůžu najít čas na nic kolem thalie a když náhodou trošku mám tak musim pařit dragon age, kurva, život je boj :-p

Re: Halls of Thalia

Posted: 15:11 28. Nov 2009
by nomis_b
kucik wrote:Tak tam prohoď haky a můžeš ho dát ke stažení.
nejakej hezkej navod, jak muzu vyradit HAKy :wink:

ja sem se o HAKy nikdy nezajimal...

Re: Halls of Thalia

Posted: 17:36 28. Nov 2009
by kucik
Vzdyt uz jsem ti to driv vysvetloval. Otevres si modul, kliknes na edit -> modul properties -> custom content vyhazis ty, ktery tam nejam bejt. A doplnis, ktery tam bejt maj.