Page 1 of 9
stará kouzla ze stare thalie
Posted: 22:37 25. Nov 2009
by Agnoros
Co si kdysi pamatuju tak na staré Thalii byla možnost kouzel iluzorních jako vyčarovat déšť, bludíčku, věž atd. nebo vyčarovat řev lva, dále třeba proměna v Liche či anděla další zajímava thalii udělaná kouzla. Čím to že na nové Thalii už nejsou:( . Jo taky kdysi byly nějaké t kameny co zvyšovaly učinnost kouzel nemilimli se:) taky bych je ocenil. Kdysi dávno jsem tu hrál a libilo se mi to...
Edit: je možný že jsem uplně mimo a bylo to uplně jinde:D potom mi to tu cele smažte:D
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 22:57 25. Nov 2009
by Daanri
Jop ses mimo a to totalne.

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 23:17 25. Nov 2009
by kucik
Mno kouzla bych rad rozsiril (az zbude nekdy cas) o takove RP hracicky. Takze klidne piste navrhy.
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 18:04 26. Nov 2009
by zachy
Tak treba nejakej ten kamen na zesileni kouzla by se hodil... kdyby se pouzival jako Iounskej kamen... pac magovi je treba iounskej kamen na inteligenci k nicemu

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 18:48 26. Nov 2009
by Pajule
nějaká podivná kouza iluze by byla pěkná

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 19:02 26. Nov 2009
by Sobik
Kolem mě se poslední dobou furt spawnujou kostlivci. Netuším, co to má znamenat.

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 19:04 26. Nov 2009
by Pajule
a taky by bylo pěkné dát ruzné odstíny na vyvolání světla

... hmmm pak třeba kouzla na počasí

třeba vykouzlit i sněžení hmmmhmm ..

a proměny v nějaké zvířata , jako kočka třeba

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 19:15 26. Nov 2009
by Sobik
Jj, a ještě u trvalýho plamene možnost nastavit intenzitu a barvu světla. (Mě se líbí jenom matný světlo, protože ostatní jsou jak pěst na oko)
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 19:55 26. Nov 2009
by zachy
mě by se zase libilo kouzlo co by okopirovalo neci podobu

To by bylo0 supr
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 20:03 26. Nov 2009
by Modrovousice
Mě by se líbilo kouzlo co by ženu proměnilo na chlapa.
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 20:50 26. Nov 2009
by Pajule
a proměnit někoho v něco..za trest nebo tak.. jako je kámen na maso..ale tuto by bylo třeba proměna v jezevce,prase enbo tak něco
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 20:53 26. Nov 2009
by -RoF-
Pajule wrote:zachy wrote:mě by se zase libilo kouzlo co by okopirovalo neci podobu

To by bylo0 supr
áááááááááááá říkám ILUZE né

promin..bud rád ,že nejsi poblíž slyšel by si histerický řev plnej vzteku , div bych nevyplivla plíce
a to kouzlo proměny v chlapa ehm no to by bylo zajímavé

Proměny v chlapa joo? Ale ale pajulko, že ty myslíš na tu transsexuální drowku kouzelnici iluzoniostku, co sem hrál kdysi

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 21:01 26. Nov 2009
by Pajule
pro klerika , by bylo pěkný nějaký,ale mě napadají jen pro mágy

Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 21:05 26. Nov 2009
by Sapal
Pajule wrote:*hodí po něm hrnek*
Hrnka nech na pokoji! Já jsem slušnej kouzelník.
Re: stará kouzla ze stare thalie
Posted: 21:22 26. Nov 2009
by Pajule
Vyvolávací kouzlo třeba křesla,židle,stolu.. nebo něco podobného yb též nebylo špatné
