žádost
Posted: 16:27 26. Nov 2009
Zdravím ano jsem to já který dostal zákaz měl jsem nick:zigy
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby jste mi to povolily.
ps:prosím
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby jste mi to povolily.
ps:prosím