Page 1 of 1

žádost

Posted: 16:27 26. Nov 2009
by jouda
Zdravím ano jsem to já který dostal zákaz měl jsem nick:zigy
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby jste mi to povolily.
ps:prosím

Re: žádost

Posted: 16:53 26. Nov 2009
by kucik
Na trvání banu jsme se shodli a toto jsem ti již několikrát sdělil. Opakováním toho samého ničeho nedosáhneš, ať už to píšeš mně, DMkům, nebo na forum. Odpověď je táž - Ne.

Důvody jsem ti taky už napsal.
Naposledy jsi po mně chtěl, abych ti bez vědomí ostatních a především Rejtyho ban zrušil. To pro mě je podvod.
Na základě toho si nemyslím, že ti skutečně došlo, že podvádět se nemá a že tím ničeho nedosáhneš.

Ban ti nebudem rušit, dokud si nebudem myslet, že jsi schopný jednat čestně.

Tímto považuji diskuzi za bezpředmětnou a zamykám jí.

Re: žádost

Posted: 17:21 26. Nov 2009
by Rejty
Souhlasím s tím, co napsal Kucik a jen dodám, že tobě se Ban zruší jen přes mou mrtvolu!