Page 1 of 3
Timestop
Posted: 19:28 28. Nov 2009
by LDamian
Smí kouzelník (či kdokoli jiný) kouzlit útočná kouzla v Timestopu?
Re: Timestop
Posted: 20:19 28. Nov 2009
by kucik
Nemuze
Re: Timestop
Posted: 20:22 28. Nov 2009
by Radim
kucik wrote:Nemuze
Chtělo by to teda nějaké specifické vysvětlení co je bráno jako útočné kouzlo a co ne.Neberu školu vzývání ta je jasná
Re: Timestop
Posted: 20:35 28. Nov 2009
by kucik
Tahle vec je resena priznakem kazdeho kouzla "HostileSetting" v spells.2da. Viz
http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da
Ale jak ktere kouzlo na tento priznak nastaveny neni nikde verejne evidovany. Nicmene by to melo vychazet z logiky, co kouzlo dela.
Re: Timestop
Posted: 20:40 28. Nov 2009
by LDamian
1. Proc neni povoleno kouzlit v timestopu utocna kouzla?
2. Vztahuje se to i na utocna kouzla kouzlena z predmetu a svitku?
3. Co je to utocne kouzlo?
a) Je mordekainovo rozptyleni utocne kouzlo zakazane v timestopu?
b) Je treba kouzlo typu pevny kamen nebo zhouba nebo neco podobneho utocne kouzlo zakazane v timestopu?
c) Je plosne zabijacke kouzlo typu wail of banshee utocne kouzlo, ktere patri mezi zakazane?
d) Co promena do tensera a utok nablizko napriklad?
e) co zakouzleni heal na nemrtveho v timestopu?
f) vyvolani summona, ktery zautoci jeste v timestopu
4. Jsou zakazane i utocne ability v timestopu napriklad smrtici sip AA? Nebo dotek smrti od pale mastera?
5. Utoci na Thalii npc v timestopu utocna kouzla?
Re: Timestop
Posted: 21:06 28. Nov 2009
by kucik
1. Protoze jsme se kdysi dohodli, ze timestop se tim stava neumerne silnym
2. Ano
3. Kouzlo, ktere ublizi, nebo jinak negativne pusobi na cil
a) Ano
b) Jaky je originalni nazev?
c) ano
d) ne
e) Tohle neni osetreno
f) Ne
4. Ano
5. Nevim, jestli se tak upravila AI.
Re: Timestop
Posted: 21:21 28. Nov 2009
by Prometheus
S vlastnej skusenosti viem ze NPC pocas timestopu zosielaju utocne kuzla.
Re: Timestop
Posted: 21:25 28. Nov 2009
by LDamian
3b. Neni dulezite. Obdoba je treba sadlo nebo zapleteni. Proste plosna kouzla, ktera primo nezabiji ani neberou zivoty.
A z tve odpovedi vyplynulo, ze je to zakazno take.
Prosim o pridani teto upravy na web. Je dost dulezita z hlediska sily povolani a buildu. Zejmena vzhledm k soucasnemu nastaveni Thalie.
Re: Timestop
Posted: 12:31 29. Nov 2009
by Agnoros
kucik wrote:1. Protoze jsme se kdysi dohodli, ze timestop se tim stava neumerne silnym
b) Jaky je originalni nazev?
.
maso na kámen
Re: Timestop
Posted: 12:32 29. Nov 2009
by Agnoros
jo a tohle omezeni plati jen na hrače ? myšleno tak že zakouzlím timestop u nějakych mobu a hodim na ně kouli ... je to zakazane i u mobu ?
Re: Timestop
Posted: 13:17 29. Nov 2009
by kucik
Tohle omezeni plati pro hrace kouzlici timestop.
Re: Timestop
Posted: 13:23 29. Nov 2009
by Agnoros
kucik wrote:Tohle omezeni plati pro hrace kouzlici timestop.
ne ja to myslel jinak .. nebo jinak
: já jako hráč mág utočim na hráče začaruju Timestop a pak už vim že žadne utočné kouzla na HRACE nesmim
: ale : Já jako hráč mág utočim na NPC začaruju Timestop a pak nevim jestli je to zakazane ...
Tohle jsem myslel

Re: Timestop
Posted: 13:25 29. Nov 2009
by Sapal
Proč je mordekainovo rozptýlení útočný kouzlo? Nepozoruju u něj žádný negativní účinky. Kromě toho, že v případě použití na hlaškovýho boostera spadne spadne hra.
Re: Timestop
Posted: 13:29 29. Nov 2009
by kucik
Agnoros wrote:kucik wrote:Tohle omezeni plati pro hrace kouzlici timestop.
ne ja to myslel jinak .. nebo jinak
: já jako hráč mág utočim na hráče začaruju Timestop a pak už vim že žadne utočné kouzla na HRACE nesmim
: ale : Já jako hráč mág utočim na NPC začaruju Timestop a pak nevim jestli je to zakazane ...
Tohle jsem myslel

Je to to same.
Re: Timestop
Posted: 13:30 29. Nov 2009
by kucik
Sapal wrote:Proč je mordekainovo rozptýlení útočný kouzlo? Nepozoruju u něj žádný negativní účinky. Kromě toho, že v případě použití na hlaškovýho boostera spadne spadne hra.
Kdyz nekomu shodis vsechny boosty, tak ho tim rozhodne nepotesis.