Page 1 of 1
Skrývání a tichý pohyb
Posted: 20:54 28. Nov 2009
by artaxas
Zdravím, chtěl byvch se zeptat na okolnosti toho, co se mi dnes stalo. Sem SD, skrývání i tichý pohyb mám na vyšší úrovni a když sem byl v kanálech pod šlechtickou čtvrtí- sídlo Zeirovců, a pokusil se skrýt, viděli mě i obyčejní kostlivci, potom se mi to zdálo divné a podíval se kolik mám skrývání a tichý pohyb a obě vlastnosti byly hodně v záporu, což mi přišlo divné, protože do sídla Zeirovců chodím pravidelně a nic podobného se mi zatím nestalo. Ovšem je tu jedna varianta a to ta, že to může být štítem, ale když sem si prohlížel štít, tak postihy k těmto vlastnostem nebyly psané a štít sem měl stále a snižování vlastností bylo nárazové, takže tím by to nejspíš být nemělo.
Re: Skrývání a tichý pohyb
Posted: 21:08 28. Nov 2009
by kucik
Hide a Ms na urcitou kratkou dobu shodi dost veci. Treba otevreni bedny s lootem, nebo objeveni a opetovne skryti.
Re: Skrývání a tichý pohyb
Posted: 14:26 29. Nov 2009
by jogurt
me taky blbne hide... a porad. mam proste snizeny hide asi o 30 bodu a nejsem jedinej. Hned po log inu jsem mel aktivni debuff Dovednost snizena a trva to stale
Re: Skrývání a tichý pohyb
Posted: 14:41 29. Nov 2009
by Sorrow
Podle me je to po tom poslednim restartu co se delala ta zmena.
Ja osobne mam ten problem taky.
Re: Skrývání a tichý pohyb
Posted: 18:43 29. Nov 2009
by Freddy
Já jsem to dnes zjistil tím způsobem , že jsem vstoupil ve Stínu jako první k Ohnivým Obrům a sesypali se na mně všichni jako včely .
Mám Printscreen v pekle s hodnotou SKrývání o 30 bodů dole , po vzkříšení v chrámu body v Skrývání zase zpět na původní hodnotě , taktéž "vyfoceno " .
Re: Skrývání a tichý pohyb
Posted: 23:22 29. Nov 2009
by Freddy
Díky za vrácení expíků a zlata !