Page 1 of 2

Zimní Másters of Rock

Posted: 17:59 29. Nov 2009
by -RoF-
Tak posílám fota ze zimního MoR.
Jako stál za to, kapely super a žádná nezklamala.

Jako první zpěvačka z Stream Of Passion

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:00 29. Nov 2009
by -RoF-
Další je dlouhovlasý zpěvák z Atrocity , který zpíval i v Leaves Eyes ;)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:01 29. Nov 2009
by -RoF-
Dále nádherná Sirenia

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:02 29. Nov 2009
by -RoF-
Pak divocí a hlasití House Of Lords ;)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:04 29. Nov 2009
by -RoF-
Ach moje sdrcovka Leaves´Eyes.....prostě sem neodolal a šel do kotle ;)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:04 29. Nov 2009
by -RoF-
Agresivní Kreator

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:06 29. Nov 2009
by -RoF-
A tyhle pány znáte?
Ano jsou už trochu starší, ale hudba je pořád skvělá....legendární Nazareth ;)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:08 29. Nov 2009
by -RoF-
A chystá se někdo na Letní MoR? Obsazení je skvělé :wink:

Manowar, Sabaton, Accept, Tarja, Lordi, Epica, Quennsryche, Destruction, Primal Fear, Masterplan, Behemoth, Mike Terrana, Delain, Holy Hell, Metalforce.

Miloš DODO Doležal&Band, Salamandra, Arakain, Tublatanka, Horkyze slyze, Legendy se vrací

A další budou následovat

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:14 29. Nov 2009
by Modrovousice
Díky za lístek Rofe ;) nějak ti pak v létě zaplatím. Už se hrozně těším!

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:22 29. Nov 2009
by Sobik
Zní to pěkně, ale raději bych jel na Wacken. Stačí se podívat na Line-upy:

Minulej rok:
Bai Bang, Bon Scott, Fejd, Mambo Kurt, Ragnaröek, Tom Angelripper, Victims of Madness
5th Avenue, Bloodwork, BossHoss, D-A-D, Der W, Drone, Grand Magus, Heaven & Hell, J.B.O., Kingdom Of Sorrow, Lacuna Coil, Reincarnatus, Running Wild (band's last show due to split-up), Schandmaul, Skyline, The Waltons
Airbourne, Amon Amarth, ASP, Bring Me the Horizon, Bullet for my Valentine, Coheed and Cambria, Callejón, Doro, DragonForce, Endstille, Epica, Eths, Gamma Ray, HammerFall, In Flames, Insidious Disease, Motörhead, Nervecell, Nevermore, Pentagram, Retrospect, Sarke, Swashbuckle, Tristania, UFO, Vreid, Walls of Jericho, Whiplash
Axel Rudi Pell, Borknagar, Cathedral, Einherjer, Engel, Enslaved, The Fading, Feuerschwanz, GWAR, Heaven Shall Burn, In Extremo, Kampfar (cancelled), Korpiklaani, Machine Head, Napalm Death, Pain, Rabenschrey, Rage, Saxon, Subway to Sally, Suidakra, Testament, Tracedawn, Torment, Trouble, Turisas, Volbeat, U.K. Subs

2008
Mambo Kurt, Metakilla, Sweet Savage
Airbourne, Alestorm, Avenged Sevenfold, Concept Insomnia, Girlschool, Iron Maiden, Lauren Harris, Leaves' Eyes, Mustasch, Nashville Pussy, Negură Bunget, Sturm und Drang
Autumn, Avantasia, Children of Bodom, Corvus Corax, Crematory, Cynic, Destructor, Ensiferum, Excrementory Grindfuckers, Gaahl and King ov Hell (under the name Gorgoroth), Grave, Headhunter, Job For a Cowboy, Kamelot, Massacre, Mortal Sin, Nifelheim, Opeth, Primordial, Psychopunch, Sabaton, Saltatio Mortis, Soilwork, Sonata Arctica, Stam1na, The Fading, The Haunted, The Rotted, Unearth, van Canto
3 Inches of Blood, As I Lay Dying, At the Gates, Axxis, Before the Dawn, Carcass, Dream of an Opium Eater, Enemy of the Sun, Evocation, Exodus, girugämesh, Hatebreed, Holy Moses, Killswitch Engage, Kreator, Krypteria, Lord Belial, Lordi, Machine Men, Mercenary, Nightwish, Obituary, Powerwolf, Sweet Savage, Stone Gods, The Bones, Torture Squad, Warbringer, Watain

...

Každopádně kdyby byli na Mástrech Ensiferum, nečekal bych. :D

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 18:42 29. Nov 2009
by kucik
Tradicne mi to nejspis koliduje s jinou akci. Ale moozna se zadari.

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 07:18 30. Nov 2009
by -RoF-
Hmm modrouvosice nějak mi zaplatíš jo? To sem teda zvědavý jak :twisted:

Jinak sobíku, sice tolik kapel na mástru asi nebude, ale kolem té 40 určitě :P. A hodně těch kapel co tam máš už bylo.
Ensiferum Hmm třeba budou ;) co víš. Já doufám, že tam budou i Haggard

Kuciku, tož ted ej to posunuté, kvůli festáku ve Slovinsku na 15-18. července.

Ale láká mě i nový Metalfest, sakra v Plzni hmm hmm
SONATA ARCTICA
THE 69 EYES
KORPIKLAANI
DEATHSTARS
FINNTROLL
NEVERMORE
ELUVEITIE
LEGION OF THE DAMNED
DECAPITATED
DEATH ANGEL
POWERWOLF
BRAINSTORM
LEAVES´EYES
A dost dobré složení kapel :)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 07:48 30. Nov 2009
by Sobik
Korpiklaani, Finntroll a Eluveitie? Hm... to stojí za přemejšlení. :)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 10:38 30. Nov 2009
by innfra
hmm jediný co znám je jsou ELUVEITIE.
Kámoš je poslouchá na koleji :)

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 11:17 30. Nov 2009
by kucik
-RoF- wrote: Kuciku, tož ted ej to posunuté, kvůli festáku ve Slovinsku na 15-18. července.
Já právě 18. odjíždim do pryč a vracim se kdoví kdy :-/ Tyhle akce nějak nestíhám sledovat. Mě vždycky musí někdo dostatečně včas nasměrovat :)