Page 1 of 4

Co pijete?

Posted: 22:01 30. Nov 2009
by Sobik
Voda, vodka, pivo, limonáda...? Pochlubte se. :)

Re: Co pijete?

Posted: 22:19 30. Nov 2009
by Necrooo
Finska, Havana, Tullamorka.

Re: Co pijete?

Posted: 22:46 30. Nov 2009
by Pajule
co by měl asi tak pít správný plzeňák? :D


i kdyžžž převážně jsem skromnáa postačí mi voda..bez bublinek,bo bublinky nemáme rádi

Re: Co pijete?

Posted: 22:58 30. Nov 2009
by innfra
Neni nad čistou vodu, občas nějaký to pivo. Tvrdší alkohol jen vijímečně, když se zapíjí kopačky :)
Jinak mám rád sprite.

Re: Co pijete?

Posted: 23:31 30. Nov 2009
by -RoF-
Voda, víno....a dr.Pepper (zná to někdo? skvělé pití a s víněm přímo úžasné :wink: )

Re: Co pijete?

Posted: 01:17 01. Dec 2009
by Krata
víno, pivko, citrus a tullamor :) .. nepohrdnu jinem ale to jen vyjímečně

doufám že se najde víc lidí na citruse, na minulém srazu sem byl nucen vypít většinu flašky, kterou sem koupil a doufal že vypiju v kolektivu, vykalit sám s pepou :D

Re: Co pijete?

Posted: 09:26 01. Dec 2009
by Modrovousice
Nějčastěji vínko, Frisco no.... občas nějaké to pivo. Tvrdší moc nemusím ale zachutnalo mi portské :). Ale taky mám docela v oblibě lambrusco a když je zima tak nejlépe svařáček :).

Re: Co pijete?

Posted: 09:32 01. Dec 2009
by Sobik
Hehe, já mám na víno špatný vzpomínky, takže už jenom: :)
Image a Image

Re: Co pijete?

Posted: 10:48 01. Dec 2009
by monstera
Sobik wrote:Hehe, já mám na víno špatný vzpomínky, takže už jenom: :)
Image a Image
Že piješ to cizácký pivo místo plzně, je ostuda !

Re: Co pijete?

Posted: 10:53 01. Dec 2009
by Necrooo
Modrovousice wrote:Nějčastěji vínko, Frisco no.... občas nějaké to pivo. Tvrdší moc nemusím ale zachutnalo mi portské :). Ale taky mám docela v oblibě lambrusco a když je zima tak nejlépe svařáček :).
Inu ono to portské se nedá moc pít ve větším množství, díky jeho sladkosti ze? Jinak je řazeno mezi vína, nikoliv tvrdé nápoje. (ta pracovní deformace :twisted: )

..abych dodal. V zimních měsících téže nepohrdnu svařáčkem či grogem.

Re: Co pijete?

Posted: 11:32 01. Dec 2009
by Sveneld
od doby co makam vede plzeň

Re: Co pijete?

Posted: 11:34 01. Dec 2009
by Sapal
-RoF- wrote:Voda, víno....a dr.Pepper (zná to někdo? skvělé pití a s víněm přímo úžasné :wink: )
Dr.Pepper se ještě vyrábí? :shock:

Re: Co pijete?

Posted: 12:09 01. Dec 2009
by marii
Jablecny dzus,neperliva voda.....a male pivo....plzenske samozrejme....,ale v podstate jsem schopna vypit leccos v malem mnozstvi a hlavne kdyz vas na to nekdo pozve:)))

Re: Co pijete?

Posted: 12:39 01. Dec 2009
by pilnik
vsechno

Re: Co pijete?

Posted: 12:59 01. Dec 2009
by -RoF-
Sapal wrote:
-RoF- wrote:Voda, víno....a dr.Pepper (zná to někdo? skvělé pití a s víněm přímo úžasné :wink: )
Dr.Pepper se ještě vyrábí? :shock:
Ano ano vyrábí. U nás se sem tam objeví v obchodě.
Já si tak jednu dobu myslel že skočil, ale možná je to útlum, protože se asi v česku moc nekupoval. Přitom ej to fajn pití...taková kola s višní ;)