Page 1 of 3
Protikouzla
Posted: 00:16 01. Dec 2009
by Agnoros
ahojda mohl by mi nějaky WB vysvětlit dopodrobna jak tu funguje?
Re: Protikouzla
Posted: 00:35 01. Dec 2009
by DenGrasse
Noo, ideální je najít si ve hře mága, který tě to naučí...

Re: Protikouzla
Posted: 01:19 01. Dec 2009
by Agnoros
DenGrasse wrote:Noo, ideální je najít si ve hře mága, který tě to naučí...

no moc mágů to neovláda optal jsem se všech co znam a nic kloudného
Re: Protikouzla
Posted: 01:24 01. Dec 2009
by Reni
Fakt vsech? Zrovna jedna ukecana prskavka me napada

Re: Protikouzla
Posted: 01:26 01. Dec 2009
by Agnoros
Reni wrote:Fakt vsech? Zrovna jedna ukecana prskavka me napada

aaaha tak až budeš zas na čtyřce tak si tě odchytnu
Re: Protikouzla
Posted: 07:12 01. Dec 2009
by -RoF-
Hehe tak jednoduchou věc tě může naučit i Aria....ona i Nizz dala lekci v používání protikouzel

Re: Protikouzla
Posted: 10:22 01. Dec 2009
by DenGrasse
Agnoros wrote:[ no moc mágů to neovláda optal jsem se všech co znam a nic kloudného
ovládají to všichni, jen je otázka jestli to hráč umí používat...
Re: Protikouzla
Posted: 10:55 01. Dec 2009
by innfra
No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem

Re: Protikouzla
Posted: 11:01 01. Dec 2009
by Necrooo
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem

Protikouzlo se jmenuje od toho ze vykreje kouzlo nejaky. Je jedno jaky, vykreje kazdy. (pokad to tu neni nejak upraveno). Jen jde o to zda vis jak to pouzivat, to je uz vec druha

Re: Protikouzla
Posted: 11:03 01. Dec 2009
by -RoF-
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem

*vyplázne jazyk* na každé kouzlo je protikouzlo.
Například:
Neviditelnost x protikouzlo je prohlédni neviditelnost.
Ale taky neviditelnost x protikouzlo je neviditelnost.
Což znamená, bud je v popisu kouzla napsané jaké je proti němu proti kouzlo a nebo funguje to samé kouzlo jako protikouzlo.
Doufám je to srozumitelné

Re: Protikouzla
Posted: 11:56 01. Dec 2009
by innfra
Dík za upřesnění, ale tohle už vim dávno...
Re: Protikouzla
Posted: 12:10 01. Dec 2009
by Necrooo
-RoF- wrote:innfra wrote: ...
Ja si tedy myslim ze autor mel na mysli zcela neco jineho nez to cos popsal. Ale i tak se to da chapat.
Re: Protikouzla
Posted: 12:24 01. Dec 2009
by kucik
V tom případě vůbec netušim, co tím básník mínil.
Re: Protikouzla
Posted: 12:56 01. Dec 2009
by -RoF-
Hehe taky teda nechápu o co jde.
Jako chce vědět, jestli to tu nějak není upravené či co?
Re: Protikouzla
Posted: 13:06 01. Dec 2009
by Sveneld
jestli nemyslel neco jako counter spell jak je treba v karetni hre magic, nebo dispel jako ve warhammeru
kdyz sesila nekdo kouzlo - tak ten kdo ho chce zrusit sesila zaroven ruseni toho prvniho - a bud se to povede ci ne