Page 1 of 3

Protikouzla

Posted: 00:16 01. Dec 2009
by Agnoros
ahojda mohl by mi nějaky WB vysvětlit dopodrobna jak tu funguje?

Re: Protikouzla

Posted: 00:35 01. Dec 2009
by DenGrasse
Noo, ideální je najít si ve hře mága, který tě to naučí...
:wink:

Re: Protikouzla

Posted: 01:19 01. Dec 2009
by Agnoros
DenGrasse wrote:Noo, ideální je najít si ve hře mága, který tě to naučí...
:wink:
no moc mágů to neovláda optal jsem se všech co znam a nic kloudného

Re: Protikouzla

Posted: 01:24 01. Dec 2009
by Reni
Fakt vsech? Zrovna jedna ukecana prskavka me napada ;)

Re: Protikouzla

Posted: 01:26 01. Dec 2009
by Agnoros
Reni wrote:Fakt vsech? Zrovna jedna ukecana prskavka me napada ;)
aaaha tak až budeš zas na čtyřce tak si tě odchytnu

Re: Protikouzla

Posted: 07:12 01. Dec 2009
by -RoF-
Hehe tak jednoduchou věc tě může naučit i Aria....ona i Nizz dala lekci v používání protikouzel ;)

Re: Protikouzla

Posted: 10:22 01. Dec 2009
by DenGrasse
Agnoros wrote:[ no moc mágů to neovláda optal jsem se všech co znam a nic kloudného
ovládají to všichni, jen je otázka jestli to hráč umí používat...

Re: Protikouzla

Posted: 10:55 01. Dec 2009
by innfra
No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)

Re: Protikouzla

Posted: 11:01 01. Dec 2009
by Necrooo
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)
Protikouzlo se jmenuje od toho ze vykreje kouzlo nejaky. Je jedno jaky, vykreje kazdy. (pokad to tu neni nejak upraveno). Jen jde o to zda vis jak to pouzivat, to je uz vec druha :)

Re: Protikouzla

Posted: 11:03 01. Dec 2009
by -RoF-
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)
*vyplázne jazyk* na každé kouzlo je protikouzlo.

Například:
Neviditelnost x protikouzlo je prohlédni neviditelnost.
Ale taky neviditelnost x protikouzlo je neviditelnost.

Což znamená, bud je v popisu kouzla napsané jaké je proti němu proti kouzlo a nebo funguje to samé kouzlo jako protikouzlo.
Doufám je to srozumitelné ;)

Re: Protikouzla

Posted: 11:56 01. Dec 2009
by innfra
Dík za upřesnění, ale tohle už vim dávno...

Re: Protikouzla

Posted: 12:10 01. Dec 2009
by Necrooo
-RoF- wrote:
innfra wrote: ...
Ja si tedy myslim ze autor mel na mysli zcela neco jineho nez to cos popsal. Ale i tak se to da chapat.

Re: Protikouzla

Posted: 12:24 01. Dec 2009
by kucik
V tom případě vůbec netušim, co tím básník mínil.

Re: Protikouzla

Posted: 12:56 01. Dec 2009
by -RoF-
Hehe taky teda nechápu o co jde.
Jako chce vědět, jestli to tu nějak není upravené či co?

Re: Protikouzla

Posted: 13:06 01. Dec 2009
by Sveneld
jestli nemyslel neco jako counter spell jak je treba v karetni hre magic, nebo dispel jako ve warhammeru

kdyz sesila nekdo kouzlo - tak ten kdo ho chce zrusit sesila zaroven ruseni toho prvniho - a bud se to povede ci ne