Page 1 of 1

Mount

Posted: 19:45 01. Dec 2009
by venomeq
Ahoj mohl by mi nekdo omrknout meho palase?
Po te co prednekolika dny sem nasedal na paladinskeho mounta tak pri nasedani ten mount zautocil na jezevce a ja ostal vyset ve vzduchu jako bych na nem sedel ale nesedel sem na nem.
Po restartu to bylo zas ok jenze porad se mi oziva pri chuzi klapani kopyt jako bych jel na koni.
mohl by to prosim nekdo zkouknout?
dekuji
Acc:Artei Nimm
postava: Artorius Krows

Re: Mount

Posted: 12:46 28. Jan 2010
by sandoftime
Dám to sem ať nezakládám nový topic

Když paladin sesedne z koně, ztratí bonusy za subrasu, netýká se to sice vlastností které jsou už napevno ale ostatních bonusů ano (například v případě aasimaara bonus útok vs. evil a dmg resistance)

je to tím že při sesednutí získá nové pc properties, ale přitom když nasedá, získá je taky a tam mu ty bonusy nezmizí tak nevím

Re: Mount

Posted: 12:49 28. Jan 2010
by kucik
Bonusy nejsou aplikovaný přes pc_properties. Kouknu se na to.