Mount
Posted: 19:45 01. Dec 2009
Ahoj mohl by mi nekdo omrknout meho palase?
Po te co prednekolika dny sem nasedal na paladinskeho mounta tak pri nasedani ten mount zautocil na jezevce a ja ostal vyset ve vzduchu jako bych na nem sedel ale nesedel sem na nem.
Po restartu to bylo zas ok jenze porad se mi oziva pri chuzi klapani kopyt jako bych jel na koni.
mohl by to prosim nekdo zkouknout?
dekuji
Acc:Artei Nimm
postava: Artorius Krows
Po te co prednekolika dny sem nasedal na paladinskeho mounta tak pri nasedani ten mount zautocil na jezevce a ja ostal vyset ve vzduchu jako bych na nem sedel ale nesedel sem na nem.
Po restartu to bylo zas ok jenze porad se mi oziva pri chuzi klapani kopyt jako bych jel na koni.
mohl by to prosim nekdo zkouknout?
dekuji
Acc:Artei Nimm
postava: Artorius Krows