Page 1 of 5

Překupník v domě obchodníků

Posted: 21:18 03. Dec 2009
by monstera
Nabídl jsem ( Sandra ) k prodeji prostřednictvím překupníka luk z prastarého dubu se zdobením stínovou ocelí, za cenu 300000 zlatých, překupník stanovil jeho prodejní cenu na 375000 zlatých. Luk z prodeje zmizel, ale na účtu mi přibylo stokrát méně, pouze 3000 zlatých. Taktovýto obchod považuju za krádež !

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 22:18 03. Dec 2009
by artaxas
nemohla se stát drobná chyba ve chvíli kdy si luk prodával, třeba překlik o nějakou nulu? jednou sem tam viděl solidní zbroj za 2500 zl, o chvíli na to někdo chytřejší než já navýšil její cenu právě o tu nulu. Ovšem splést se o dvě nuly už je umění, takže nevím. Ale ber to z té lepší stránky, nula sem nula tam. . .pořád je to nic. :mrgreen:

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 22:58 03. Dec 2009
by Sobik
Ten luk jsem tam viděl za 375k...

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 23:10 03. Dec 2009
by monstera
Sobik wrote:Ten luk jsem tam viděl za 375k...
Jistě, 375 000..
Jedná se zřejmě o chybu ve skriptu při příjmu peněz do banky - 1% srážku 3000 připsal na můj účet a 99% na účet banky místo obráceně... Asi to dělá častěji,, ale u malých částek to není tak nápadné.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 14:15 04. Dec 2009
by Alviara
On ten výdělek posílá do banky jo? :D Sem si řikal, že tam to zboží co sem tam dal už nevidim a prachy nikde..

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 17:38 04. Dec 2009
by DenGrasse
monstera wrote:[Jistě, 375 000..
Jedná se zřejmě o chybu ve skriptu při příjmu peněz do banky - 1% srážku 3000 připsal na můj účet a 99% na účet banky místo obráceně... Asi to dělá častěji, ale u malých částek to není tak nápadné.
nebo ti dopočetli daně za celou tu dobu cos je neplatil... :mrgreen:

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 17:43 04. Dec 2009
by monstera
DenGrasse wrote:
monstera wrote:[Jistě, 375 000..
Jedná se zřejmě o chybu ve skriptu při příjmu peněz do banky - 1% srážku 3000 připsal na můj účet a 99% na účet banky místo obráceně... Asi to dělá častěji, ale u malých částek to není tak nápadné.
nebo ti dopočetli daně za celou tu dobu cos je neplatil... :mrgreen:
Hlavně je potřeba, aby autor toho překupníka tu chybičku opravil... Jínak by okrádal další prodávající ...Mám na skladě ještě dva takový luky, ale takhle blbě je prodat nechci !!!

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 01:50 06. Dec 2009
by kucik
Vzdyt je ten luk porad v prodeji.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 11:31 06. Dec 2009
by monstera
kucik wrote:Vzdyt je ten luk porad v prodeji.
Jsou věci mezi nebem a Thalií, které nemohu pochopit - dva dny se tam ten luk nezobrazoval, a tak jsem ho měl za prodaný....

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 14:07 06. Dec 2009
by DenGrasse
otázka tedy je, za co ti přibylo na účtu těch 3000 zlatých... :twisted:

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 14:54 06. Dec 2009
by monstera
DenGrasse wrote:otázka tedy je, za co ti přibylo na účtu těch 3000 zlatých... :twisted:
předtím jsem dával k prodeji posbírané pasti a některé suroviny pro alchymii, myslel jsem, že když mi dává jen 1%, tak že zisk z těchto prodejů v jednotlivých případech byl menší než 100, což je nejmenší vložitelná hodnota....tak mne tohle tolik nepřekvapilo..

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 15:36 06. Dec 2009
by Necrooo
monstera wrote:
DenGrasse wrote:otázka tedy je, za co ti přibylo na účtu těch 3000 zlatých... :twisted:
předtím jsem dával k prodeji posbírané pasti a některé suroviny pro alchymii, myslel jsem, že když mi dává jen 1%, tak že zisk z těchto prodejů v jednotlivých případech byl menší než 100, což je nejmenší vložitelná hodnota....tak mne tohle tolik nepřekvapilo..
Ty jako Aassimar sbiras pasti a prodavas je, aby jiní zlí lidé je mohli koupit a použít pro jiným lidem? 8)

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 16:08 06. Dec 2009
by Tretas
Nenapadá tě náhodou, že pasti se dají použít i proti někomu jinému než lidem? Nevím proč zloděj-pasti by se měli rovnat zlu.

Jen pro příklad, dají se využít proti skřetům, orkům, drowům......

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 16:40 06. Dec 2009
by monstera
Necrooo wrote:
monstera wrote:
DenGrasse wrote:otázka tedy je, za co ti přibylo na účtu těch 3000 zlatých... :twisted:
předtím jsem dával k prodeji posbírané pasti a některé suroviny pro alchymii, myslel jsem, že když mi dává jen 1%, tak že zisk z těchto prodejů v jednotlivých případech byl menší než 100, což je nejmenší vložitelná hodnota....tak mne tohle tolik nepřekvapilo..
Ty jako Aassimar sbiras pasti a prodavas je, aby jiní zlí lidé je mohli koupit a použít pro jiným lidem? 8)
Ne systematicky, ale když už jsem je ze zvědavosti sebral místo abych je zneškodnil, tak jsem se jich potřeboval zbavit - byly to dvě nebo tři zvukové a jedna elektrická...

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 18:34 06. Dec 2009
by Necrooo
Ja jen cekal jak to jako Aassimar zduvodni. Pro me nezduvodnil. Ale tretasovo oduvodneni je spravne 8)