Page 1 of 1
Stackování potravin
Posted: 22:54 03. Dec 2009
by Modrovousice
Všimla jsem si že když mám třeba v inventáři jídlo Tři druhy masa a pak nakoupím třeba Kančí na smetaně. Stackne se to a přejmenuje na Tři druhy masa. NEní to nic vážného ale v mé práci servírky je to matoucí

.
Re: Stackování potravin
Posted: 00:40 04. Dec 2009
by kucik
Pokud ma to jidlo stejnou ikonku a nutricni hodnotu, tak se stackne, no.
Re: Stackování potravin
Posted: 08:37 04. Dec 2009
by Theogil I
Dobré ráno, sice to není jídlo s plnohodnotnou nutriční hodnotou, ale vlašské ořechy mají opačný neduh. Při sběru se neštočkují. Mě to neva, já si to pak nějak porovnám, ale hlásit by se to mělo.