Page 1 of 1

barvíř - podtemno

Posted: 22:07 04. Dec 2009
by Bahnak
přešití šatů funguje výborně, ale barvíř neobarvuje... nemohlo se při scriptu stat že přestal barvit?

Hlásím mu barvy a zbroj stále stejná...

Re: barvíř - podtemno

Posted: 01:55 05. Dec 2009
by kucik
Aaa, uz mi doslo, v cem je chyba.

Re: barvíř - podtemno

Posted: 21:42 05. Dec 2009
by Bahnak
no, ja jen že se svym drowem už druhy den pobiham po charxasu v světle zbroji a prijde mi že je to jak pěst na oko... jinak nic....

Re: barvíř - podtemno

Posted: 02:05 09. Dec 2009
by Bahnak
5 den v bile zbroji...plíííís....

Je tam nejakej bordel ve scriptu...

Já řeknu: Tohle se mi líbí, zaplatím.
Ona řekne: Bude to celkem Puvodni model 3. Aktualni model 1 zlatych

divne že? jinak to stale vizualne neprebarvuje... neslo by jen zkopirovat script z povrchu?

Re: barvíř - podtemno

Posted: 02:31 09. Dec 2009
by kucik
Ja vim, ale proste jsem se k tomu jeste nedostal, no. Je pred vanocema, vsichni stresujou, manazeri chteji mit hotovy projekty a ja ten cas proste nemam kde krast.