Page 1 of 1
Vysvětlení prosím
Posted: 12:41 05. Dec 2009
by innfra
včera jsem si vycraftil těžce vydělaný prachy na low lvlu a jdu teda na tarten z karthy a na farmě před karathou před stráží na přechodu do další lokace, mě sejme friendly kostlivec, obere mě o prachy a strhne o expy, nakonec jsem vynadal někomu kdo tam potom přišel, že mě takhle na přechodu smahne a přitom mě jen našel a oživil

(to jsme se zase teda předved, omlouvám se)
Tak by mě zajmalo co se teda tam jako stalo, když jdu a pár kroků před přechodm se tam spawne kostlivec náčelník, ještě k tomu friendly, já se naněj podívám a on mě useká na pozdrav přátelsky končetiny a ještě obere o prachy. Nevim co ten strážne kus za mnou na to, doufám že si taky přátelsky popovídal s kosťou
Prosím osvětlit tohle

Re: Vysvětlení prosím
Posted: 12:57 05. Dec 2009
by Alviara
Tak po rozhovoru s infrou jsme se dostali k tomu, že to byl můj odvalaný kostlivec nejspíš. Můžu se zeptat jak to s tím je? Kliknu na přechod lokace a běžím tam, než doběhnu k přechodu tak kliknu na kostlivce a dám odvolat, pak se mi načítá lokace. Po načtení lokace stojím na přechodu u karathské farmy a vedle mě mrtvola a můj kostlivec už odvolán. Tak jí vemu, že ji oživím, napišu tell: *nese mrtvolu* Aby dotyčný nešel přes toho démona nebo jak se to jmenuje. Na to, že sem lawful evil nenarážejte, Adrias pro to měl svoje důvody a nebudu je tu zvěřejňovat. Jen nám jde o to jak kostlivec, který byl už odvolaný může někoho zabít a při tom pro něj být ještě "přátelský".
Re: Vysvětlení prosím
Posted: 13:06 05. Dec 2009
by LDamian
Tož sú věci medzi nebom a zemou, ktoré sú nadovšetko poznanie ľudské.... Tož tak.
Re: Vysvětlení prosím
Posted: 14:18 05. Dec 2009
by Pajule
no mně se občas stane , že na mě začne útočit přítelíček bud můj a nebo mága z party,tak to taky nechápu

Re: Vysvětlení prosím
Posted: 14:43 05. Dec 2009
by DenGrasse
pokud klikneš napřed na přechod a až pak na kostlivce - odvolat, chápu, že napřed načítáš lokaci a pak teprve odvoláváš... co k tomu říct? že i pokud to tak není a nastala nějaká systémová chyba, počínal sis s kostlivcem hodně lehkovážně. to že ho odvoláváš v lokaci před farmou na jejím konci ve skutečnosti znamená, že tě voják stojící u farem s kostlivcem musel vidět. trochu uvažování do té hry, prosím! nekromancie je v karathském království stíhaná trestem smrti upálením (permanentní smrt postavy!).
Kdo si počíná lehkovážně, nesmí se pak divit!!!

Re: Vysvětlení prosím
Posted: 16:02 05. Dec 2009
by innfra
Dobrý ale byl v lepším útočišti, takže ho ten strážnej vůbec neviděl...
BTW už jsem viděl horší nekromancii na mnohem lepším místě, takže mi to připadá k smíchu

Se stalo hold... jen blbý že to bylo, pár kroků před přechodem a neměl jsem jakoukoliv šanci reagovat a ani Alviara neměl šanci něco ovlivnit... Můj názor na to je takovej že Alviara neudělal nic špatně a ještě dostal odemne vynadáno
Jsou věci v systému od bioware, který jsou daný a hráč co je dopodrobna nezná(nevšimne si jich), tak nemá šanci takovýhle průběh ovlivnit...
Proč jsem to tu psal, bylo že jsem viděl přátelskýho sumona, nikoho kolem jsem neviděl, přitom Alviara měl odpor... viděl bych to že než se stačila nastavit i frakce u mě, tak jsem neměl na svým lvlu šanci cokoliv udělat a tudíž bych to neřešil... stanou se horší věci .-)
Jsem to sem postnul protože jsem nevěděl vůbec která bije, až jsme si to pak s alvírou vyjasnili...
Re: Vysvětlení prosím
Posted: 16:06 05. Dec 2009
by Necrooo
DenGrasse wrote: ...
Z toho co psal Alviara jsem pochopil, ze klikl na lokaci (coz de nekdy ve 2/3 mapy uz) a pak dal hned odvolat. Prebehl lokaci a tam stal odvolany kostlivec s tim ze on ho v parte jiz nemel.
Tak jsem to pochopil tedy ja.
Na coz me napada, jak je tedy mozne ze defakto ze summona se stalo samostatne npc?
Re: Vysvětlení prosím
Posted: 16:19 05. Dec 2009
by kucik
Jestli ho taky odvolal a jen nevyhodil z party, ze jo

Re: Vysvětlení prosím
Posted: 07:54 06. Dec 2009
by Radim
Pokud to je summon (to co si vyvoláš jako přítelíčka nebo kouzlem) tak by tam něměl zůstat a po načtení nový lokace by měl zase bejt u tebe nebo při odvolání zmizí.Jestli byl ale jen ovládnutej tak není co řešit a holt je to smůla,že byl tak blbě za přechodem...určitě neúmyslně

Re: Vysvětlení prosím
Posted: 12:14 29. Dec 2009
by Radim
Chci aby mi tady Polynikes52 vysvětlil to co dneska proved.Protože když vidím jak se něco řeže s potvorou a přiběhnu v polovině jejich životů a dorazím ji s tím že seberu trofej a postava promluví *já ji zabil* mi přijde trošku divné.
Nejde mi o tu trofej,ale o princip a nechápu jak v tomhle případě hraje ta postava v nějaké větší družině.To jako co najdu a zabiju je moje?
PS:příště tě sejmu a ty screeny s porušením pravidel kterými ses oháněl tak klidně je sem hoď,vyhrožování totiž není na místě a trest rád přijmu
Zdrávas