Page 1 of 1

Dotaz na mechaniku fora :-)

Posted: 13:14 06. Dec 2009
by Lord_Berserk
Tak si tak nastavuju profil na foru a co me dost pobavilo a vubec nevim k cemu to tam je a jakej sotek to tam dal je todle:

Rozkliknete si Profil-Podrobnosti =>
Na konci po datumu narozeni je jedna skvela doplnovacka a este k tomu je nastavena s hvzedickou jako ze musi bejt doplnena a pristupna ostatnim uzivatelum a to jest..... :mrgreen: :mrgreen:

Měla babka čtyři jabka a dědoušek jen....: *
Kolik jablek měl dědek?


Nevyresitelna hadanka, k cemu to slouzi ???

Re: Dotaz na mechaniku fora :-)

Posted: 13:47 06. Dec 2009
by Modrovousice
Řekla bych že k zamezení vstupu botům na naše forum. Když jsem zkoušela místo dvě napsat videl, nepustilo mě to. A kolik botů na netu umí takové hádanky?

Re: Dotaz na mechaniku fora :-)

Posted: 14:02 06. Dec 2009
by DenGrasse
přesně tak, je to tzv. povinné pole pro registraci. boti zvládnou rozšifrovat jakoukoli captchu, ale český hádanky neznají... :mrgreen:

Re: Dotaz na mechaniku fora :-)

Posted: 14:12 06. Dec 2009
by Lord_Berserk
:mrgreen: ahaaaa dik, tak to je fikany