Page 1 of 1
Zahrabávání věcí
Posted: 16:35 07. Dec 2009
by -RoF-
Ahoj ahoj
Četl sem na foru a aj to Dm vyhlašovali ve hře, že je zakázáné házení věcí po zemi (způsobuje to lagy). Je zakázané aj to když ty věci zahrabu a dám je tam všechny?
Re: Zahrabávání věcí
Posted: 16:46 07. Dec 2009
by kucik
Ne, když je zahrabeš, tak je to v poho, to už ty věci v lokaci neležej volně a neni s tim problém.
Re: Zahrabávání věcí
Posted: 16:50 07. Dec 2009
by -RoF-
Fajn díkas, sem si nebyl jistý.
Re: Zahrabávání věcí
Posted: 17:23 07. Dec 2009
by Esuliams
Ještě něco... zahrabávat věci v dílnách či v místnostech je blbost, že? Z logického hlediska bysme dělali díry do těch prken, nebo co to tam je na zemi.
To zakopávání věcí je fajn věc, jen by to používání domyslet
Re: Zahrabávání věcí
Posted: 17:27 07. Dec 2009
by Sobik
Já to používám prostě pro vytvoření prostoru, kam to odložit, abych nezatěžoval server. Tzn to "zakopávání" doprovázím hláškou *naskládá veci vedle kovadliny* atd. To je v pořádku?
Re: Zahrabávání věcí
Posted: 17:41 07. Dec 2009
by kucik
Tak Když si něco naskládáš vedle sebe, tak se zase podlý mýho soudu nic nestane. To spíš je problém, když někdo vykuchá několik lokací potvor a nechá to ležet.