Page 1 of 1

Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 17:06 08. Dec 2009
by InHuMan
Při craftu plnoplátové zbroje (160% titan s mistrovskou kůží) se mi najednou v inventáři objevil předmět "bez reminku" (Viz. screen)
Nic mi nechybí, zbroj v inventáři zůstala, jen tohle se objevilo navíc. Bohužel se mi tento bug už nepodařilo reprodukovat...
bug.jpeg
P.S: Mam ten předmět pořád v inventáři, kdyby se někdo chtěl mrknout
Account: InHuMan89
Postava: Grrg

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 18:48 08. Dec 2009
by Sobik
Mě se stalo něco podobnýho, ale myslim, že to bylo "bez nasady". Nevim, jak ty, ale když se to stalo mě, tak jsem měl dost velký lagy.
BTW já jsem to normálně vyhodil do koše. :)

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 18:59 08. Dec 2009
by Sapal
Stalo se mi to taky, když jsem musel ukončit výrobu "násilnou" cestou (odběhnutí), ale nenašel jsem žádnej způsob zneužití, tak jsem to vyhodil.

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 15:39 09. Dec 2009
by monstera
InHuMan wrote:Při craftu plnoplátové zbroje (160% titan s mistrovskou kůží) se mi najednou v inventáři objevil předmět "bez reminku" (Viz. screen)
Nic mi nechybí, zbroj v inventáři zůstala, jen tohle se objevilo navíc. Bohužel se mi tento bug už nepodařilo reprodukovat...
bug.jpeg
P.S: Mam ten předmět pořád v inventáři, kdyby se někdo chtěl mrknout
Account: InHuMan89
Postava: Grrg
Vysvětlení je jednoduché , jak vyplývá ze screenu : přerušil jsi výrobu a polotovar se přestěhoval z kovadliny do tvého inventáře. Nevšiml sis toho, a spustil další kování, aniž bys tam dal zpět do kovadliny ten polotovar, a tak kovadlina začala vyrábět zadaný předmět z nejnišžího kovu - cínu a to jako v první fázi výroby bez dodání kůže a přísady. Ten předmět klidně vyhoď, v inventáři najdi polotovar původního výrobku, dej ho do kovadliny a dodělej.

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 11:34 18. Dec 2009
by nomis_b
proc predmet vyhazovat ? staci ho dat zpet do kovadliny, a dat "zavrit". vyroba se pak dokonci, protoze vse potrebne se uklada na tenhle predmet (napr, ayste ho mohli dodelat v jine dilne)

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 16:28 18. Dec 2009
by monstera
nomis_b wrote:proc predmet vyhazovat ? staci ho dat zpet do kovadliny, a dat "zavrit". vyroba se pak dokonci, protoze vse potrebne se uklada na tenhle predmet (napr, ayste ho mohli dodelat v jine dilne)
A co bude dělat s celocínovou fulplate ?? Ještě do toho dodávat kůži a přísadu ??

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 13:30 19. Dec 2009
by nomis_b
monstera wrote: A co bude dělat s celocínovou fulplate ?? Ještě do toho dodávat kůži a přísadu ??
ja chapu, ze jsou lide, co to vyhazuji, ale obecne to jde dodelat a prodat. kdyby se mu to stalo treba s adamntinem, a tva rada by znela: vyhod to, je to na nic, tak mu teda moc nepomuzes. Proto ma rada byla obecneho typu: cokoliv, co vypada takhel, jde dodelat, a tedy neni to predmet "na nic".

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 14:58 19. Dec 2009
by monstera
nomis_b wrote:
monstera wrote: A co bude dělat s celocínovou fulplate ?? Ještě do toho dodávat kůži a přísadu ??
ja chapu, ze jsou lide, co to vyhazuji, ale obecne to jde dodelat a prodat. kdyby se mu to stalo treba s adamntinem, a tva rada by znela: vyhod to, je to na nic, tak mu teda moc nepomuzes. Proto ma rada byla obecneho typu: cokoliv, co vypada takhel, jde dodelat, a tedy neni to predmet "na nic".
Pokud se to stane tímto mechanizmem, je to vždy z cínu, a tedy prakticky nepoužitelené, a bez dodání přísady a kůže i neprodejné. Nesmí se to splést s tím nedodělaným předmětem, který spadl do inventáře při přerušení výroby, ten je třeba dodělat...

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 15:02 19. Dec 2009
by Necrooo
Nomis a Monstera. Kazdý z vás má pravdu, protoze kazdy mluvi o necem jinem. Vim co ma na mysli Nomis (jedna se kdyz se prerusi craft). To co ma na mysli Monstera a i tvurce tohoto topicu (jedna se o cast, ktera vznikne asi lagem, proste priklad: Vyrabim mec, lagne se to. A mam 2veci z jednoho mece -> to co myslel nomis "mohu dodelat" a to co myslela Monster "mohu vyhodit")

Re: Platnéřina - Nepotřebný objekt

Posted: 15:07 19. Dec 2009
by monstera
Necrooo wrote:Nomis a Monstera. Kazdý z vás má pravdu, protoze kazdy mluvi o necem jinem. Vim co ma na mysli Nomis (jedna se kdyz se prerusi craft). To co ma na mysli Monstera a i tvurce tohoto topicu (jedna se o cast, ktera vznikne asi lagem, proste priklad: Vyrabim mec, lagne se to. A mam 2veci z jednoho mece -> to co myslel nomis "mohu dodelat" a to co myslela Monster "mohu vyhodit")
Ne tak docela nemáš dvě věci z toho meče - nemusí to být lag, stačí jen nepozornost. Je to tak - přerušíš ( třeba dvojím kliknutím) kraft, aniž si toho všímneš, a znova klikneš na kovadlinu, která je prázdná, a ta začne nový předmět z cínu...