Page 1 of 89
Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:16 10. Dec 2009
by -RoF-
Tak když sem začal to jak si představuju berserka, tak udělám nový toppic.
Já ívm že to jak Bers úplně není, ale mě ho to prostě připomělo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:18 10. Dec 2009
by -RoF-
No a tohle je celá Aria Oria
(dík modrouvousice

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:44 10. Dec 2009
by Modrovousice
Tak schválně kdo pozná kdo by to měl být. Jinak není zač Rofe, já si ráda hraju s obrázky

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:00 10. Dec 2009
by G14
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:03 10. Dec 2009
by -RoF-
Tak mě připoměla Isabell tahle, ale fakt jen vzdáleně a tohle je elfka, což Isabell není

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:04 10. Dec 2009
by G14
aaaaaaa si delas srandu ne?!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:05 10. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi zase připoměla moji Alici Creisia (a nebo Alici z upírů Stmívání, Nový měsíc atd

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:07 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:aaaaaaa si delas srandu ne?!

No coo?

Isabell sem viděl jednou a takhle sem si ji pamatoval.....to máš za to, že prdíš na to cos tak chtěla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:11 10. Dec 2009
by G14
no spicaty usi urcite ne

ostatne v ic sekci je obrazku Is dost

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:16 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:no spicaty usi urcite ne

ostatne v ic sekci je obrazku Is dost

Odmysli si špičaté uši

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:24 10. Dec 2009
by G14
tak stale nema s Is nic spolecneho

snad akorat ty saty nemaj chybku

radsi mi pomoz najit Meg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:30 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:tak stale nema s Is nic spolecneho

snad akorat ty saty nemaj chybku

radsi mi pomoz najit Meg

Ehmm ehmm nooo tohle asi ne co? Jako Meg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:33 10. Dec 2009
by Pajule
né , meg má rovný vlasy! to ví každej přece

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:33 10. Dec 2009
by G14
takova kocka neni

od te doby co nema dredy tak ma sedivy a jak rika Pajky rovny vlasy
a par jizev a hlavne je uplne mladoucka,takova baba neni

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:34 10. Dec 2009
by Minde
to není žádnej oříšek
Meg je jasná
