Page 1 of 89

Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:16 10. Dec 2009
by -RoF-
Tak když sem začal to jak si představuju berserka, tak udělám nový toppic.

Já ívm že to jak Bers úplně není, ale mě ho to prostě připomělo ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:18 10. Dec 2009
by -RoF-
No a tohle je celá Aria Oria
(dík modrouvousice :wink: )

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:44 10. Dec 2009
by Modrovousice
Tak schválně kdo pozná kdo by to měl být. Jinak není zač Rofe, já si ráda hraju s obrázky ;).

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:00 10. Dec 2009
by G14
uhrancive oci Claudie Cardinale,plne rty Anjeliny Jolie,postavu Natalie Oreiro,sex-apeal Brigitte Bardot,okouzleni Afrodity,vlasy pani Sladkove z Postrizin v cerne verzi,usmev Mony Lisy.....tak az tu skladacku udelate tak mi tu Isabell sem klidne hodte,se rada podivam :mrgreen: 8) :wink:

jediny koho muzu najit je Meg,ale ta je orisek :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:03 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:uhrancive oci Claudie Cardinale,plne rty Anjeliny Jolie,postavu Natalie Oreiro,sex-apeal Brigitte Bardot,okouzleni Afrodity,vlasy pani Sladkove z Postrizin v cerne verzi,usmev Mony Lisy.....tak az tu skladacku udelate tak mi tu Isabell sem klidne hodte,se rada podivam :mrgreen: 8) :wink:

jediny koho muzu najit je Meg,ale ta je orisek :mrgreen:
Tak mě připoměla Isabell tahle, ale fakt jen vzdáleně a tohle je elfka, což Isabell není ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:04 10. Dec 2009
by G14
aaaaaaa si delas srandu ne?! :evil:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:05 10. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi zase připoměla moji Alici Creisia (a nebo Alici z upírů Stmívání, Nový měsíc atd ;) )

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:07 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:aaaaaaa si delas srandu ne?! :evil:
No coo? :P Isabell sem viděl jednou a takhle sem si ji pamatoval.....to máš za to, že prdíš na to cos tak chtěla :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:11 10. Dec 2009
by G14
no spicaty usi urcite ne :?
ostatne v ic sekci je obrazku Is dost :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:16 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:no spicaty usi urcite ne :?
ostatne v ic sekci je obrazku Is dost :wink:
Odmysli si špičaté uši :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:24 10. Dec 2009
by G14
tak stale nema s Is nic spolecneho :mrgreen: :roll:
snad akorat ty saty nemaj chybku :wink:
radsi mi pomoz najit Meg :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:30 10. Dec 2009
by -RoF-
G14 wrote:tak stale nema s Is nic spolecneho :mrgreen: :roll:
snad akorat ty saty nemaj chybku :wink:
radsi mi pomoz najit Meg :mrgreen:
Ehmm ehmm nooo tohle asi ne co? Jako Meg :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:33 10. Dec 2009
by Pajule
né , meg má rovný vlasy! to ví každej přece :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:33 10. Dec 2009
by G14
takova kocka neni :mrgreen:
od te doby co nema dredy tak ma sedivy a jak rika Pajky rovny vlasy :wink:
a par jizev a hlavne je uplne mladoucka,takova baba neni 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:34 10. Dec 2009
by Minde
to není žádnej oříšek :D

Meg je jasná ;)