Page 1 of 1

Nové umístění serveru

Posted: 18:22 27. Jun 2007
by igor
Tak konečně jsme se dočkali a server Thalie je umístěn přímo u gateway v serverovně. To znamená, že lagy nebudou a lepšího možného pingu už se taky nedočkáte - asi jen zlepšením na vaší straně :-)
Tady je pár fotek ze serverovny:

1) "Lednice" s připojením přes optiku do NIX a internetu (150Mbit/s)

Image

2) Nějaký krabičky s kabelama

Image

2) Jiné krabičky s kabelama :-))

Image

2) A konečně Thalie server ;-)

Image