Nové umístění serveru
Posted: 18:22 27. Jun 2007
Tak konečně jsme se dočkali a server Thalie je umístěn přímo u gateway v serverovně. To znamená, že lagy nebudou a lepšího možného pingu už se taky nedočkáte - asi jen zlepšením na vaší straně 
Tady je pár fotek ze serverovny:
1) "Lednice" s připojením přes optiku do NIX a internetu (150Mbit/s)

2) Nějaký krabičky s kabelama

2) Jiné krabičky s kabelama
)

2) A konečně Thalie server

Tady je pár fotek ze serverovny:
1) "Lednice" s připojením přes optiku do NIX a internetu (150Mbit/s)

2) Nějaký krabičky s kabelama

2) Jiné krabičky s kabelama

2) A konečně Thalie server
