Page 1 of 1

Broučí doupě

Posted: 20:11 15. Dec 2009
by ATom
Z brouku ohniváků jsou jen lepší kůže, z kyseláču kvalitní kůže a z Královny jen mistrovká nevím jestli to je chyba, ale myslím si že by měly z ních být mistrovké kůže a z královny aspoň velmistrovká.

Re: Broučí doupě

Posted: 20:16 15. Dec 2009
by Modrovousice
Brouci nemají kůži :)... aspon to mě ve škole učili.

Re: Broučí doupě

Posted: 20:18 15. Dec 2009
by innfra
Taky bych se divil, měli odjakživa břicho brouka...
Edit: Královna má krovky, z těch by se možná už něco dalo urobit, ale nevim :D Roko chtěl kdysi zpracovat moje křídla, že mi je ufikne :lol:

Re: Broučí doupě

Posted: 20:22 15. Dec 2009
by ATom
Nemají kůži, ale moje postava i z břicha brouka dokáže udělat kůži:)

Re: Broučí doupě

Posted: 20:38 15. Dec 2009
by innfra
lol, to nechápu :)

Re: Broučí doupě

Posted: 20:59 15. Dec 2009
by Sapal
Modrovousice wrote:Brouci nemají kůži :)... aspon to mě ve škole učili.
Draci a duchové nejsou. To zase řikali nám.

Re: Broučí doupě

Posted: 21:39 15. Dec 2009
by monstera
ATom wrote:Z brouku ohniváků jsou jen lepší kůže, z kyseláču kvalitní kůže a z Královny jen mistrovká nevím jestli to je chyba, ale myslím si že by měly z ních být mistrovké kůže a z královny aspoň velmistrovká.
S vyvalenýma očima a hubou otevřenou úžasem potvrzuji a doplňuji tuto informaci : z krovek roháčů je lepší kůže, z vnitřností ohnivejch broučků obyčejná.

Re: Broučí doupě

Posted: 10:59 18. Dec 2009
by nomis_b
monstera wrote:z vnitřností ohnivejch broučků obyčejná.
A co ej na tom spatne ? Lepsi brouk = lepsi kuze. jedna se o stejny nazev "kuze" kdyz se to dava do zbroji i kdzy se z toho sije. Kdo si pamatuje armor z Angheka v BG, tak vi.

Jestli by nemeli mit kuez do crfatu, vubec, tak to zmenim no..

Re: Broučí doupě

Posted: 11:23 18. Dec 2009
by kucik
Mno i mně přijde trochu divný, aby vznikala kůže z něčeho, co kůži némá.

Re: Broučí doupě

Posted: 11:40 18. Dec 2009
by nomis_b
tak zkusim vypnout vsechny mozny brouci krunyre ze skriptu.

Re: Broučí doupě

Posted: 14:35 18. Dec 2009
by venomeq
Znam aghenka v BG a zbroj co se dela z jeho krunyre ale nedela se kozena nybrz platova zbroj.....respektive si to dokazi predstavit ze je ten krunyr upraven a je pripevnen(naszen ci potazen) na kusy zeleza platove zbroje stejne tak i draci zbroje z rudeho draka,modreho a bileho...co se tyce cerneho z toho je kozenka.

Btw otazka:proc tu nejdou udelat zbroje z dracich supin?

Re: Broučí doupě

Posted: 14:50 18. Dec 2009
by innfra
Jó, proti tomu nic nemam, jenže item z brouka je břicho a tam žádnej krunýř neni :wink:

Re: Broučí doupě

Posted: 14:53 18. Dec 2009
by Sveneld
z kralovny jsou krovky

Re: Broučí doupě

Posted: 13:27 19. Dec 2009
by nomis_b
venomeq wrote:
Btw otazka:proc tu nejdou udelat zbroje z dracich supin?
ale jdou. z draka udelas "velmistrovskou kuzi" a pak ji pridas do meteoru... no a mas super draci zbroj.

Re: Broučí doupě

Posted: 15:10 19. Dec 2009
by innfra
A když se ta velmistrovská stackne s ostatníma kůžema ? :twisted: