Page 1 of 1

Nekvalitní násada, která neni až tak zbytečná

Posted: 13:34 16. Dec 2009
by Sapal
Koval jsem meteoricko-adamantitovej bastard s násadou ze železnýho dubu, výsledkem bylo tohle:

Re: Nekvalitní násada, která neni až tak zbytečná

Posted: 11:33 18. Dec 2009
by nomis_b
zajimavy, ze :mrgreen:

no muzes mi PM poslat, co to bylo za nasadu ? jen sem dole videl vypis, ze je tam meteor s adamantinem.

Muzu si tak jen tipovat, co ze to je za chybku, mozna je to +vylepseni: out of range :wink: